2

Przemysław Pełka, Paweł Grabowski i Michał Gutka żegnają się z Canal +. Pełka ma przejść do Viaplay. Ciekawe kto następny.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/przemyslaw-pelka-pawel-grabowski-michal-gutka-viaplay-liga-angielska-koniec-canal

0

@ShawnC jak trafimy z nimi do jednej grupy to jest szansa

1

@Bykunn dokładnie

0

@Magicc89PL a jeszcze się nie otworzyło

1

@daniel32778 tyle że za wimbledon mają nie dawać punktów do rankingu

1

@Adamski69 maksymalnie mógł mieć 17 porażek przez te wszystkie lata

0

@Sau_Ron pewnie nie, jeszcze 2 i pół roku temu to 95% użytkowników tej strony nie wiedziało że jest taki Brajtłajt.

0

@TheMugShot kurde nie patrzę, koszę trawę, do neczu Nadala powinienem zdążyć.

0

@Antimadridista_WR bo Barcelona to dobre miasto do życia

0

@pax tak, tyle że Busi zjeżdża już do bazy Frankie daje kilka lat spokoju

0

@Kondziubarca a do przerwy?

3

Dziadeczek piękna sprawa, weryfikuje technikę jak nic innego

0

@AlexDark00 odsunąc Busiego, na jego pozycję Frankie i będzie ok. Nie zawsze trafisz z transferem za 5 baniek, poza tym Pedri kosztował już chyba ze 20, biorąc po uwagę zmienne.

0

1

@DonAndrzejos i bardzo dobrze

0

@Mroziu bo zostało porawione

5

@DaPidejpi piękne to były czasy dla Byków

1

@Kapitan hawk pamiętam reklamy bez internetu

0

@AlexDark00 @neeed mimo wszystko słabo wychodzi Barcelonie sprzedawanie

2

Jak to jest że Sevilla sprzedaje swojego Brazylijczyka do Aston Villi za 30 baniek, a Barcelona swojego za 20 i jeszcze się cieszy że to dobry deal. Obaj w podobnym wieku.

1

@Pogba niedawno były 4 z Małopolski

1

@kubix05 skodillak

0

@Medium mogą zrobić tak jak z Mbappe jak go brali z Monaco. Najpierw wypożyczenie, a za rok wykupienie.

0

@BART97 dobrze że Twój komentarz jest mądry

0

@Bogan przez długi czas subskrybowałem i oglądałem jegi filmiki, ostatnio zrezygnowałem. Nie wiem, może mi się chłop "przejadł".

0

@Bogan imo, jak Ćwiąkała coś mówi to jest odwrotnie, taki Sasin dziennikarstwa sportowego.

0

@tristan87 w sumie jest ich kilku, wyżej wymienieni, Ćwiąkała, Święcicki, Urban, czy Maja Strzelczyk o Borku nie wspominając.

0

@tristan87 i Babiarz, duma Przemyśla

1

Za 3 lata kupimy go za 50 milionów

0

Czyli to taka młodsza wersja Sergiego Roberto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?