aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przemysław Pełka, Paweł Grabowski i Michał Gutka żegnają się z Canal +. Pełka ma przejść do Viaplay. Ciekawe kto następny.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/przemyslaw-pelka-pawel-grabowski-michal-gutka-viaplay-liga-angielska-koniec-canal
0
@ShawnC jak trafimy z nimi do jednej grupy to jest szansa
1
@Bykunn dokładnie
0
@Magicc89PL a jeszcze się nie otworzyło
1
@daniel32778 tyle że za wimbledon mają nie dawać punktów do rankingu
1
@Adamski69 maksymalnie mógł mieć 17 porażek przez te wszystkie lata
0
@Sau_Ron pewnie nie, jeszcze 2 i pół roku temu to 95% użytkowników tej strony nie wiedziało że jest taki Brajtłajt.
0
@TheMugShot kurde nie patrzę, koszę trawę, do neczu Nadala powinienem zdążyć.
0
@Antimadridista_WR bo Barcelona to dobre miasto do życia
0
@pax tak, tyle że Busi zjeżdża już do bazy Frankie daje kilka lat spokoju
0
@Kondziubarca a do przerwy?
3
Dziadeczek piękna sprawa, weryfikuje technikę jak nic innego
0
@AlexDark00 odsunąc Busiego, na jego pozycję Frankie i będzie ok. Nie zawsze trafisz z transferem za 5 baniek, poza tym Pedri kosztował już chyba ze 20, biorąc po uwagę zmienne.
0
@Fantastyczny Chłopiec kanalią ?
1
@DonAndrzejos i bardzo dobrze
0
@Mroziu bo zostało porawione
5
@DaPidejpi piękne to były czasy dla Byków
1
@Kapitan hawk pamiętam reklamy bez internetu
0
@AlexDark00 @neeed mimo wszystko słabo wychodzi Barcelonie sprzedawanie
2
Jak to jest że Sevilla sprzedaje swojego Brazylijczyka do Aston Villi za 30 baniek, a Barcelona swojego za 20 i jeszcze się cieszy że to dobry deal. Obaj w podobnym wieku.
1
@Pogba niedawno były 4 z Małopolski
1
@kubix05 skodillak
0
@Medium mogą zrobić tak jak z Mbappe jak go brali z Monaco. Najpierw wypożyczenie, a za rok wykupienie.
0
@BART97 dobrze że Twój komentarz jest mądry
0
@Bogan przez długi czas subskrybowałem i oglądałem jegi filmiki, ostatnio zrezygnowałem. Nie wiem, może mi się chłop "przejadł".
0
@Bogan imo, jak Ćwiąkała coś mówi to jest odwrotnie, taki Sasin dziennikarstwa sportowego.
0
@tristan87 w sumie jest ich kilku, wyżej wymienieni, Ćwiąkała, Święcicki, Urban, czy Maja Strzelczyk o Borku nie wspominając.
0
@tristan87 i Babiarz, duma Przemyśla
1
Za 3 lata kupimy go za 50 milionów
0
Czyli to taka młodsza wersja Sergiego Roberto?