aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Leeds wyceniło tak jak wycenia się w Anglii
0
@Kidd pytanie czy Saudzi będą chcieli psuć krew największym, czy sami być w tych największych
0
@Walker cały tekst jest dobry
1
@kubix05 cztery kolonie, Gdańsk, Świeradów Zdrój, Ustronie Morskie i Zakopane, były czasy
0
Czy selekcjoner Reprezentacji Polski powinien być jak żona Cezara?
0
@Kondziubarca kto to?
0
@MesQueUnClub_87 ja nie wiem, ale coś napiszę bo nikt Ci jeszcze nie odpowiedział i może być Ci przykro z tego powodu.
0
@Messibestplayerintheworld i losowanie LM i w grupie cyk City i Barcelona, marzenia się spełniają
0
@PatrykBarca Dalej nie rozumiesz czego dotyczy wpis, przeczytaj jeszcze raz.
0
@PatrykBarca a co ma niby wyniknąć? Ty rozumiesz co czytasz,czy nie bardzo?
3
@PatrykBarca nie napisałem że rozpracowywał, tylko że mu nie odpuszcza.
34
Jak Jadczak rozpracowywał układy i powiązania w Wiśle, to Stanowski piał z zachwytu, jak nie odpuszcza Czesławowi, prywatnie chrzestnemu jego syna, to już tak dobrze nie jest. Hipokryzja i dwulicowość.
15
@PatrykBarca Jadczak coś nieco napisał
1
Tak apropo Ceśka i Stanowskiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Solmyr Michnieeicz to ojciec chrzestny jego syna to co się dziwisz
1
@GeneralXavi albo peesże
1
@kubix05 serial Pakt
3
@Pogba zwykle to jest uuu,aaa, yyy, a tu tak płynnie zadawane pytania
2
@RomanHoffer w komentarzach jadą
1
@kubix05 Aśka to przebabka
0
@Survier @Emhyr , może nie było komentarza do tweeta
2
@Katalonbar no bo tak jest, z zawodu jest fryzjerem
9
@RosjaninBut Arabusy zjedzą Niemców od środka
0
@barcelonaLM raczej nie będzie chciał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Sulimo podobnie, jedna z najbardziej drażniących mnie aktorek
3
@Bartas7VeB będzie świetne, bo nie przepłacą
0
@Bobo25 czy jesteś hetero, czy nie to nie ma znaczenia, pan trener z panem dziennikarzem są w konflikcie, więc raczej pan Cesiu, bez względu na tego tweeta pana Kurowskiego, raczej nie byłby rad udzielić mu wywiadu. Być w konflikcie, znaczy być pokłóconym, żywić do siebie urazę, czy niechęć.
0
@Ferran wygrałeś talon, na kur.ę i balon