1

@VamosRakieta i Zenka

0

@A4ron jednak wolałbym spacer

0

@HypeR dla mnie odwrotnie

1

@Janiama 1:2. . .

1

@MesQueUnClub96 była zaraz po multilidze

1

I bardzo ku... dobrze, brawo Pawie.

1

@hayek zniósłbym i tego Rudzkiego, byleby PL dalej była na C+

0

@kubix05 jogibabu

0

@szopen779 a jednak zostanie

0

@Herato bo w kadrze grali z najlepszymi, a w klubie nie

0

@FabregasOnlyInMyHeart jak Mbappe zostanie to po co tam Dembele.

1

@LioMessi10 mi bardziej przypomina Jamiego Vardiego

0

@Emhyr zwłaszcza że między Barceloną a Londynem jest godzina różnicy ;-)

0

@maroon jestem za

1

@Toretto ostatnio na topie Wyspy Zielonego Przylądka

0

@Emhyr raczaj jak piłkarze z lat 90tych z Polski

0

@Katalonbar i jeszcze pewnie usypiający Ćwiąkała za mikrofonem

0

@FCB24 żużel .

0

@Nazio87 niekoniecznie, np. w takiej Japonii pojutrze będzie czwartek

0

@Ferran to z dzisiejszego meczu?

0

@Stagiryta kurde, myślałem że tylko u mnie

0

0:2, niebezpieczny wynik

1

@Janiama 1:2 dla gości

0

@panczo albo Stali Mielec

0

@maroon szkoda mostu

0

@MesQueUnClub96 Wzięli chłopa z Niecieczy to grają jak Nieciecza

1

Giżycko ?

0

@fart nie sądzę

0

@Objectivo też piknie

0

@Objectivo ja liczę na Słońca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?