aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta i Zenka
0
@A4ron jednak wolałbym spacer
0
@HypeR dla mnie odwrotnie
1
@Janiama 1:2. . .
1
@MesQueUnClub96 była zaraz po multilidze
1
I bardzo ku... dobrze, brawo Pawie.
1
@hayek zniósłbym i tego Rudzkiego, byleby PL dalej była na C+
0
@kubix05 jogibabu
0
@szopen779 a jednak zostanie
0
@Herato bo w kadrze grali z najlepszymi, a w klubie nie
0
@FabregasOnlyInMyHeart jak Mbappe zostanie to po co tam Dembele.
1
@LioMessi10 mi bardziej przypomina Jamiego Vardiego
0
@Emhyr zwłaszcza że między Barceloną a Londynem jest godzina różnicy ;-)
0
@maroon jestem za
1
@Toretto ostatnio na topie Wyspy Zielonego Przylądka
0
@Emhyr raczaj jak piłkarze z lat 90tych z Polski
0
@Katalonbar i jeszcze pewnie usypiający Ćwiąkała za mikrofonem
0
@FCB24 żużel .
0
@Nazio87 niekoniecznie, np. w takiej Japonii pojutrze będzie czwartek
0
@Ferran to z dzisiejszego meczu?
0
@Stagiryta kurde, myślałem że tylko u mnie
0
0:2, niebezpieczny wynik
1
@Janiama 1:2 dla gości
0
@panczo albo Stali Mielec
0
@maroon szkoda mostu
0
@MesQueUnClub96 Wzięli chłopa z Niecieczy to grają jak Nieciecza
1
Giżycko ?
0
@fart nie sądzę
0
@Objectivo też piknie
0
@Objectivo ja liczę na Słońca