1

@socha Laporta zostaje

1

Jadom z koksem!

0

@Marcelinho99 a Sevilla?

0

@PatrychoO to włącz Arsenal 'Liverpool

0

@HighestInTheRoom zejdą to zejdą, będą następni, przyroda nie lubi próżni.

1

@Miszcz Textu FCB karetkę kupił dla Ukrainy

1

@matirix20 to oni mieli prime?

0

I jak?, ogłosili?

1

@kubix05 jogibabu, brawo kubix05

0

@Dalhi zaraz po Balotellim

0

@AmigoBlancos Majorki?

1

@Kubax96 Endomondo nie ma już ponad rok

1

@AllBundy strava albo runkeeper

0

@LS ja nie odbieram, sprawdzam kto dzwonił i blokuję.
Nie czekam na telefon w niedzielę z drugiego końca Polski;-)

0

Niedziela, a już trzeci telefon od dupozawracaczy

6

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 tak jest!

1

@Solmyr Neymar, Massi i Luuk na szpicy, ale by to chodziło.

0

@P33ck i po co idzie tam Strączek

0

@tristan87 powiedział Thiago Silva

0



Święcicki top

0

@Sau_Ron no ba .

0

@tristan87 mistalowalowa

0

@Sau_Ron nie straciłem, w mìędzyczasie robię kupę

1

@kubix05 dawaj, dawaj

1

@bartas97 mniej też nie pij

1

@Progressive el clasiko jest też na C+

1

@Pawel13sz pegaz?

0

@Kondziubarca ja nie czekam, nie znam człowieka

1

@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?