aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@socha Laporta zostaje
1
Jadom z koksem!
0
@Marcelinho99 a Sevilla?
0
@PatrychoO to włącz Arsenal 'Liverpool
0
@HighestInTheRoom zejdą to zejdą, będą następni, przyroda nie lubi próżni.
1
@Miszcz Textu FCB karetkę kupił dla Ukrainy
1
@matirix20 to oni mieli prime?
0
I jak?, ogłosili?
1
@kubix05 jogibabu, brawo kubix05
0
@Dalhi zaraz po Balotellim
0
@AmigoBlancos Majorki?
1
@Kubax96 Endomondo nie ma już ponad rok
1
@AllBundy strava albo runkeeper
0
@LS ja nie odbieram, sprawdzam kto dzwonił i blokuję.
Nie czekam na telefon w niedzielę z drugiego końca Polski;-)
0
Niedziela, a już trzeci telefon od dupozawracaczy
6
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91 tak jest!
1
@Solmyr Neymar, Massi i Luuk na szpicy, ale by to chodziło.
0
@P33ck i po co idzie tam Strączek
0
@tristan87 powiedział Thiago Silva
0
Święcicki top
0
@Sau_Ron no ba .
0
@tristan87 mistalowalowa
0
@Sau_Ron nie straciłem, w mìędzyczasie robię kupę
1
@kubix05 dawaj, dawaj
1
@bartas97 mniej też nie pij
1
@Progressive el clasiko jest też na C+
1
@Pawel13sz pegaz?
0
@Kondziubarca ja nie czekam, nie znam człowieka
1
@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.