aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.
0
@lukaszbarca15 nie oglądałem vabanku dzisiaj
1
Niezła kobita w jeden z dziesięciu
1
@Ronnie1992 za drugą żółą ;-P
0
@Ronmes strava albo runkeeper
0
@daniel32778 umniejszają mu Polacy
2
@barcelonaLM formalnie Japonia cały czas jest w stanie wojny z ruskimi
0
@Cobra303 zawsze możesz przełączyć na Betis Atletico
0
@VamosRakieta mi się wydaje że jednak mu zeszła, dobrze że wpadło.
0
@Fido66 bo remontują bernabeu i jeszcze nie są gotowe dolne sektory
0
@Rust_Cohle służbowy
0
@fcbfan1993 nie dostawają
0
@RobiS bentonit
0
@bartekvisca @Kinginiesta samsungu qe 55q80a polsat box go można zainstalować, polsat go też jest.
1
@PatrychoO pięknie bo bez reklamy, a koszulka z tego sezonu jest do dupy.
0
@PatrychoO pięknie wygląda, jak za starych dobrych czasów
0
@MrPGG jaka klauzula?
Dobra niżej doczytałem, 100 mln
0
@VeB 1899 mecz pucharowy to pewnie nigdzie
5
Ale Orłowskiego boli Traore
5
Był Kepa, została kupa
0
@zeko0 normalnie u mnie
10
Kamil
0
@VirtuoZ dziękuję
1
@DCHX nie przez jednego, tam takich dzbanów nie brakuje.
1
@patry295 może miał trzech pracowników
0
@kuz szczęściarz
2
Człowiek kupuje telewizory 4K, super hiper ultra hd i odpala viaplay, a tam jakość jak na trzeciej lidze peruwińskiej.
0
@AmigoBlancos 2AngryMen TV?
Warto podać źródło
0
@Chaoss raz na jakiś czas
0
@kamyk_23 wykrakałeś :(