1

@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.

0

@lukaszbarca15 nie oglądałem vabanku dzisiaj

1

Niezła kobita w jeden z dziesięciu

1

@Ronnie1992 za drugą żółą ;-P

0

@Ronmes strava albo runkeeper

0

@daniel32778 umniejszają mu Polacy

2

@barcelonaLM formalnie Japonia cały czas jest w stanie wojny z ruskimi

0

@Cobra303 zawsze możesz przełączyć na Betis Atletico

0

@VamosRakieta mi się wydaje że jednak mu zeszła, dobrze że wpadło.

0

@Fido66 bo remontują bernabeu i jeszcze nie są gotowe dolne sektory

0

@Rust_Cohle służbowy

0

@fcbfan1993 nie dostawają

0

@RobiS bentonit

0

@bartekvisca @Kinginiesta samsungu qe 55q80a polsat box go można zainstalować, polsat go też jest.

1

@PatrychoO pięknie bo bez reklamy, a koszulka z tego sezonu jest do dupy.

0

@PatrychoO pięknie wygląda, jak za starych dobrych czasów

0

@MrPGG jaka klauzula?
Dobra niżej doczytałem, 100 mln

0

@VeB 1899 mecz pucharowy to pewnie nigdzie

5

Ale Orłowskiego boli Traore

5

Był Kepa, została kupa

0

@zeko0 normalnie u mnie

10

/photo/1

Kamil

0

@VirtuoZ dziękuję

1

@DCHX nie przez jednego, tam takich dzbanów nie brakuje.

1

@patry295 może miał trzech pracowników

0

@kuz szczęściarz

2

Człowiek kupuje telewizory 4K, super hiper ultra hd i odpala viaplay, a tam jakość jak na trzeciej lidze peruwińskiej.

0

@AmigoBlancos 2AngryMen TV?
Warto podać źródło

0

@Chaoss raz na jakiś czas

0

@kamyk_23 wykrakałeś :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?