11

@AmigoBlancos weź już idź ze swoimi mądrościami

1

@Janiama 4:1 tak

1

@kubix05 patrz, i mi zmieniło ;)

1

@kubix05 Andrzej Kuczyński? Chyba słownik Ci źle poprawił, Andrzej Kurzyński.

0

@tbas Austriak raczej

3

@SithRM w pierwszym meczu było 1:3

0

@FCBeSeM miałem nieprzyjemność oglądać to widowisko

1

@Witekk10 dobry z niego musi być minetozaur

0

@Mordzia97 murują jak Atletico

0

@DonMatteo901 a Neymar ile potrzebował?

0

Chłopy chyba jeszcze z szatni nie wyszli

6

@PatrykBarca ja wiem, bo strzelił i stracił tyle samo goli co City i sędzia nie pokazał czerwonej kartki nikomu z Liverpoolu.

0

@MaziFCB nie ma, 2 mecze lecą na żywo. Pewnie wszystkie siły rzucili na hit tej kolejki

0

@Emhyr tylko świeże powietrze

0

@xVENUMx mam alcofind pro x5+, polecam, jedyna denerwująca rzecz to że piszczy przy każdej okazji, ale na serwisie wyłączyli mi dźwięki i jest ok.

0

@FCB_dimiC no tak to już jest z tym Getafe

0

Żywiec z alkoholem? Czy bez?

1

@kubix05 Józef Nowak Hydrozagadka i kapitan As :-)

0

@Emhyr nie 400 mln, tylko minus 400 mln

0

@Chaoss 10ty kwiecień się zbliża to i wraca

1

@Szalik a gdzie niby? Powiem Ci w tajemnicy że Cypr np. też należy do Azjii

0

@PodkarpackiKibic ale które Azjatki? Z dalekiego, czy bliskiego wschodu?, z Izraela, czy Indii? np.

1

@tribo tak jak po tamtym sezonie, z ligi awansowały Atletico, Real, Barcelona I Sevilla, a z LE Villarreal, mimo ze w lidze był na 7 miejscu.

1

@tribo z automatu 4 pierwsze i ewentualnie Barcelona po wygraniu LE, jak zajmie miejsce niższe niż 4te, jeżeli Barca wygra LE i będzie w pierwszej czwórce w lidze to do LM awansują 4 drużyny z Hiszpanii

0

@tribo jeżeli Barca zajmie miejsce niższe niż 4te

7

@ZiX fotowoltaikę wciska

0

@AmigoBlancos a kto? Byle nie Feddek z Niedzielanem

0

@MesQueUnClub96 podaj Villarrealu dla równowagi

0

@tribo na naziemnej też jest

0

@Kapitan hawk irytuje mnie tak samo jak i on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?