0

@BorzyKrzys sędzia Cię wysłuchał

1

@fart nie wzięli :-)

0

@kamyk_23 oby obeszło się bez kontuzji :-)

1

@kamyk_23 i tak ma być i o to chodzi

1

@fart oby nie :)

1

@fart Liczę na Słońca

3

@cracker czeka aż się wykończysz żeby opędzlować Ci uszy XD

0

@Nazio87 a jak to się ma do sfinksów?

0

@DonVincenzo bo to uszy sierściucha, nie oczy, przybliż zdjęcie

1

@kielon93 C+ family

0

@kuz w Londynie też nie jest źle

1

@Woland10 dwie asysty

0

Meczycho w Birmingham.

0

Felipe się odpalił

2

Ależ ciasteczko Felipe

2

@Sau_Ron VvDijk

0

@kuz liczę na zwycięstwo Pawi

0

@Em_DzeJ Alemanego Laporcie to akurat polecił Tebas, tak ten Tebas

0

@Worny taaa, do geriatry

1

@Mario96w jak nie piłeś to skosztuj, sam ocenisz czy dobry.

0

Klubowe Mistrzostwa Świata pokazuje jakaś polska tv?

11

Jeszcze niejeden trup z szafy wypadnie.

0

@Archie kupowałem ostatnio w forte meble, jedyny minus że trzeba je mocować do ściany. Drzwi strasznie ciężkie i przy otwarciu meble mogą się przewrócić. Poza tym spasowanie, zawiasy ok.

0

@pioz123 jak z nutów nawet

0

@Katalończyk 99 pisane w przerwie meczu

1

@Mati90fcb z Rayo chyba

1

@Sysia11 chłop był zafiksowany na punkcie Juve, nie było szans na transfer

0

@Kim Kallstrom Eleven 1 o 0:00

7

Chcę oglądać taka " nielepszą " Barcelonę

0

Pocelował Capoue

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?