aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ikar34 czyli na akord
0
@Cule1234 a potem kurs na Barcelonę
9
@michal26 tutaj siedzi towarzystwo wzajemnej adoracji, kilkadzsiąt osób spamuje 24h na dobę
2
@kubix05 Henryk Bałuszyński panie kubix05
4
@Zip to tak jak za Guardioli
0
@Encore niedoszły zdobywca złotej piłki wg jednego pana redaktora
0
@jeyx77x co to są meandry płaczu i łez?
2
@Transu96 @Kgorecki2500 kilka razy bardzo dynamicznie i głęboko pooddychać, żeby zwentylować płuca.
12
Agent za odejściem, prowizja czeka
0
Na meczykach, czy weszło piszą że szejki z pSG chcą kupić Espanyol, coliekawe.
0
@Mixtape jakie szambo, to tylko atencjusze szukają poklasku, myśląc że są zabawni.
0
@kiper09 kopnął w mur z wolnego
1
@Azi czeka na dźwignie
1
Punkt na wyjeździe trzeba szanować
0
@Firestone zdrowy jest
0
@BKSChemik Rennais ma 20% od następnego transferu
0
@Ojciec5tkidzieci ta nasza ekstrakasa jest tak opakowana przez C+ jak gówno w złoty papierek.
0
@mint tego to nawet najstarsi szamani nie wiedzą
0
@Emhyr i dwóch obrońców, wychodzi średnio 14,5 mln za zawodnika
0
Taki grojek i to za darmo.
0
@LS albo maślankę
3
@doc nic nie będzie musiał obniżyć
6
Dużo za dużo .
1
@Kgorecki2500 taktyczny
0
@arsenallondyn0 leć po kolei
0
@Sulimo @Firestone raczej Tebasowi, to on polecił Alemanego Laporcie
0
@Chaoss ilu kierowców w Polsce, a ilu w Niemczech? Ile wypadków w Polsce, a ile Niemczech?
0
@Encore Newcastle
0
@Kinginiesta polecił go Tebas
1
@Sulimo niepasteryzowana