aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11
https://media2.pl/l/n/167834
0
@Arab_ek w dekoderze 4k jest
Jak masz to wyłącz i włącz do prądu
1
@Cadafaz wyłącz i włącz do prądu dekoder
0
@Comfortable_ przecież cała angielska jest na C+online z Viaplay plus 3 meczebundesligi
Poza tym C+ ma mecz drugiego i trzeciego wyboru przez satelitę
0
@sejtan mi działa, ale na C+ online
3
@Rust_Cohle kawalarz pierwszej klasy.
2
@kubix05 choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem
2
@MesQueUnClub96 jaki to klasyk mawiał?
4
Dla polskich ekip powinni reaktywować Puchar Intertoto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris https://media2.pl/l/n/167834
dekoder 4k ultrabox+
0
@taris na C+ online
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dzemix111 legenda
0
@Suzu prawie jak Everton
0
@czółkovsky mina Martina " i co ja robię tu...?"
0
@Borneo nie z nim, tylko obok niego
0
@mindbender84 miłość miłością, ale na koncie musi się zgadzać
1
@SzfarnyFan
"Brak jednak na to jakichkolwiek dowodów. Sprawa nie trafiła do sądu, a UEFA twierdzi, że nic nie wie o takim spotkaniu ani ewentualnej prośbie. The Athletic nie precyzuje też, czy chodzi o zapłatę za ulgowe traktowanie Barcelony czy też należyte dociśnięcie "klubów państwowych"."
Jak mają dowody to na policję, czy prokuratury, a nie szukanie sensacji dla kliknięć.
0
@Arkon oddali w zamian za transfer Twarowskiego ;)
15
Eleganckie to śledztwo, niczym ojciec Mateusz
0
@FC1899Barca nooooo, 2 dni i urlop
0
@PatrychoO Alba niezbyt szczęśliwy
1
@mateusz1989VeB myślałem że "inne cuda" to np. wino czy nalewki ;-)
0
@DonMatteo901 w kisielu będzie się bić?
0
@Ojciec5tkidzieci wybił się chłopak w Mielcu
1
@VamosRakieta
1. 1 Miejsce
2. 31 bramek
3. 89 punktów
4. 94 bramki
5. 29 bramek
0
@mateusz1989VeB niektórzy robią soki, czy przetwory na zimę, nie tylko bimber.
1
Wedle retoryki larambli, powinni go oddać za darmo, ma rok kontraktu, zasłużył się dla Chelsea, za rok odejdzie za darmo, a tak to oszczędzą na pensji.
1
@gumaz ojcem chrzestnym