2

@kubix05 sto lat panie @Janiama

0

@Geble a jak jest droga gdzie są dwa pasy w jednym kierunku i chcesz zmienić z prawego na lewy, to też nie patrzysz w lusterko, czy ktoś czasem tym lewym pasem nie jedzie? Tu podobna sytuacja, jakby była linia ciągła i skrzyżowanie to wina wyprzedzającego, a tak to wina policji, zdrowia.

3

@Geble doucz się panie kolego, tu nie ma skrzyżowania, linia przerywana, jak chcesz skręcić w lewo to upewniasz się czy ktoś Cię nie wyprzedza.

0

@KrychaFCB zęby na pewno robiła

0

@Bobo25 gruntuj pod gładź, i gruntuj pod farbę, pod farbę możesz grunt roźcieńczyć, potem farba gruntująca i dopiero farba właściwa.

29

@Kessie i wina policji

0

van der Vart, powiedział ten co pierdział na ławce rezerwowych

0

Depay dostał coś za podpis rok temu?

0

@sonek można .

1

@bodzio10 teraz są póki co dwa

1

Polska brąz drużynowo w matatonie kobiet na ME

0

@kubix05 czy jubilatka?

0

@msmsms młody, zadziorny, serducho zostawia na boisku, walczy do końca, ale kwota wg mnie mocna przesadzona.

0

@TR3YWAY 11-1 .

0

@Mocher91 o Bellerinie coś ostatnio się pisało

0

@MrPGG zbili piątkę po meczu i Tuchel nie puścił ręki Conte i awantura, iskrzyło cały mecz

11

Coling breake, czas na kolejne piwo

0

Dembele nabuzowany

0

19 sekund opóźnienia na C+ online względem satelity

1

@Janiama 3:0 .

0

@cules100pro Powrót Króla

1

Jak tak dobrze idzie, to niech rejestrują od razu na dwa lata.

0

@szkutnik91 ufff Roberto, kamień z serca.

0

@Pawlusek nie, to samo

0

@marcin62 Czarnek?

1

@Kazragore a to nie jest tak, że rejestruje się tylko nowych zawodników?

0

@tristan87 taa, mąż stanu

0

@Firestone za dwa lata dopiero

1

@szoch6 na dwóch bodajże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?