aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 sto lat panie @Janiama
0
@Geble a jak jest droga gdzie są dwa pasy w jednym kierunku i chcesz zmienić z prawego na lewy, to też nie patrzysz w lusterko, czy ktoś czasem tym lewym pasem nie jedzie? Tu podobna sytuacja, jakby była linia ciągła i skrzyżowanie to wina wyprzedzającego, a tak to wina policji, zdrowia.
3
@Geble doucz się panie kolego, tu nie ma skrzyżowania, linia przerywana, jak chcesz skręcić w lewo to upewniasz się czy ktoś Cię nie wyprzedza.
0
@KrychaFCB zęby na pewno robiła
1
@hayek https://mobile.twitter.com/uefacompiotrk/status/890841163183382529
Tu niby coś pisze
0
@Bobo25 gruntuj pod gładź, i gruntuj pod farbę, pod farbę możesz grunt roźcieńczyć, potem farba gruntująca i dopiero farba właściwa.
29
@Kessie i wina policji
0
van der Vart, powiedział ten co pierdział na ławce rezerwowych
0
Depay dostał coś za podpis rok temu?
0
@sonek można .
1
@bodzio10 teraz są póki co dwa
1
Polska brąz drużynowo w matatonie kobiet na ME
0
@kubix05 czy jubilatka?
0
@msmsms młody, zadziorny, serducho zostawia na boisku, walczy do końca, ale kwota wg mnie mocna przesadzona.
0
@TR3YWAY 11-1 .
0
@Mocher91 o Bellerinie coś ostatnio się pisało
0
@MrPGG zbili piątkę po meczu i Tuchel nie puścił ręki Conte i awantura, iskrzyło cały mecz
11
Coling breake, czas na kolejne piwo
0
Dembele nabuzowany
0
19 sekund opóźnienia na C+ online względem satelity
1
@Janiama 3:0 .
0
@cules100pro Powrót Króla
1
Jak tak dobrze idzie, to niech rejestrują od razu na dwa lata.
0
@szkutnik91 ufff Roberto, kamień z serca.
0
@Pawlusek nie, to samo
0
@marcin62 Czarnek?
1
@Kazragore a to nie jest tak, że rejestruje się tylko nowych zawodników?
0
@tristan87 taa, mąż stanu
0
@Firestone za dwa lata dopiero
1
@szoch6 na dwóch bodajże