aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 bez sensu.
2
@Rewolucja123 dlaczego ona ma ręce czarne, a twarz białą?
0
Ciekawe czy będzie na weekendzie kolejka PremierLeague
0
@halfnolife też
2
Te wszystkie onlajny to można sobie w dupę wsadzić jak nie działają w najważniejszych momentach.
2
@Dragon_Ball_Z kto strzelił? XD
0
@AdiKingu96 Villarreal ma zero goli straconych to dlaczego MatS prowadzi?
0
@AlexDark00 rywalizowali tylko w 21 wieku :P
2
@VamosGirl Ancelotti był całkiem dobrym zawodnikiem
1
@reloaded wszystkie piwa które mają termin ważności większyniż 6 miesięcy są zaprawiane kwaskiem cytrynowym
1
@Janiama Sevilla- Barcelona 0:5
1
@Kgorecki2500 i Psg zawali ;-)
0
@Nazio87 jest teraz w hejtparku na kanale sportowym
3
Piotrek Zola Szulowski, fan Barcelony z tatuażem Barcelony, to się ceni.
0
@nowy19pl jeśli masz wykupiony pakiet C+ przez satelitę to masz dostęp do C+ online z viaplayem, jeżeli masz wykupiony sam C+ online to masz tylko 2 mecze na kolejkę z C+ bez dostępu do viaplay.
0
@tristan87 ale na nim tęczy nie ma
0
@tristan87 ważne że Metalowca widać ;-)
0
@barcelonaLM nie nasz problem już
0
@tristan87 bloki, dookoła bloki
0
@Culer_1906 Turcja, 08.09
0
Czyli Pjanic do Turcji, okno zamyka się tam za tydzień .
0
@Gosciuu @Anonymus0608 @Nazio87 @Hosh @!34RC3!_0N4 chłopaki wiem jak działa, bardziej mi chodzi o to, gdzie miałby odejść np. Depay.
0
W Niemczech i we Włoszech okienko już zamknięte, we Francji zamyka się o 23:00, coraz mniej opcji.
0
Ktoś już Pulisicia obstawiał?
1
@Sensible niezły ze mnie jasnowidz :-)
0
@Vebrol który Marcelo?
1
@malicinho tak, i opłacać pensję jednego i drugiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Sulimo no sezon 2021/22 się skończył
1
@Nowy1103 do Milanu to Dest, Alba do Interu