1

@Sensible niezły ze mnie jasnowidz :-)

0

@Vebrol który Marcelo?

1

@malicinho tak, i opłacać pensję jednego i drugiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo no sezon 2021/22 się skończył

1

@Nowy1103 do Milanu to Dest, Alba do Interu

0

@gaq jutro.....

0

@AdiKingu96 za chwilę może brakować B.Silvy

0

@Emhyr albo truskawka hajtowa

0

@DamianBarcaCule na viaplay

0

@Fido66 ja oglądam bezpośrednio na tv z aplikacji C+online.
Na dekoderach 4K UltraBox+ Viaplay jest na pozycjach od 981 do 987. Konieczne jest podłączenie urządzenia do Internetu.

0

@TR3YWAY pojawiają się z 2 minuty przed meczem, przynajmniej u mnie na tv

0

@Emhyr a daj pan spokój

2

@Kaamilos87 viaply pojawia się na c+ online z 2 minuty przed meczem.
Ale tylko u tych co mają C+ satelitarny

0

@Ironman żebu mu dupa nie ścierpła czasem

1

@Pawlak1992 pamiętaj, w poziomie się wszystko wyrównuje

0

0

Xavi znowu ta sama stylówka

0

@Kgorecki2500 nic, zapytałem tylko.

1

@don'T.R.I.P.e odśwież stronę

0

@Kgorecki2500 herbata?

1

@Janiama 4:1 .

5

Ekskluzywna ławka

10

A w hameryce dopiero piątek, a tu już sobotnia prasówka.

5

To dobrze, bo pojutrze mecz

2

@Firestone skandal, że w ogóle się tu znalazł

7

Po 3 punkty!!!
XD

0

@mateusz1989VeB @xvcWinterSoldier



Tu wszystko elegancko Ćwiąki wyjaśnia

0

@Vhaeraun może deska do krojenia

0

@snupson pakt, pakt 2, rojst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?