aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd ja używam petzla
1
@Sensible no widzisz, ja nie zauważyłem oficjalki, a śledzę dość regularnie ruchy transferowe. A dzisiejsze Mundo Deportivo czyta w moich myślach ;-)
1
@Cule1234 Lecha oglądają
1
@Sensible szukam tej oficjalki i nie mogę znaleźć, podeślij linka jak masz.
0
@Sensible umknęło mi to, w takim razie może nie dadzą rady go zarejstrować XD
0
Skoro nie przyszedł Azpilicueta to może Bellerin? Zwłaszcza że Arsenal che rozwiązać z nim kontrakt.
0
@HighestInTheRoom do wyboru nie było Stathama z tego co widzę
2
@The_Man dziury ozonowej nie ma
0
@Ptasior dżon łik
0
@Emhyr barceloński koń trojański
0
@Songo91 pojechał do Girony na zakupy
0
@TaKeSe Wiczy Szaniec odwiedziłem jak byłem na wakacjach w Giżycku, Malbork przy innej okazji.
0
@sonek termy Szaflary zobacz
0
@tbas wystaczy jak będziemy ich rozwalać 1:0
0
@blue_shark wszystko jak najbardziej ok, używam na telewizorze
1
@Kondziubarca dla niego był
2
@Pawel13sz a to nie sąd ma potwierdzić i wydać wyrok?
0
@Deviler kiedyś prawko było od 17tego roku życia
0
@TaKeSe byłem, też polecam, robią wrażenie te bunkry.
3
@TaKeSe jak nie byłeś to warto
2
Idąc tokiem myślenia co niektórych użytkowników, to Lewy powiniem przyjść do Barcelony za friko, z Borussi do Bayernu odchodził za darmo. A tu Niemce wzięli za niego niemałe pieniądze, nie ładnie, nie szanują legendy.
0
@dziaraka i stroje
0
@Kazragore Zygmunt Staszczyk
1
@Pawel13sz noo, ale piłka leciała i płakała
5
@AllBundy byle nie w Barcelonie
0
@Nazio87 a tak sobie dałem 150 herba, prawie po 5 latach
0
@Marcelinho99 stary, słaby i z Madrytu
0
@dariooo na którym kanale?
0
@Geble https://media2.pl/l/n/167834
0
@kowalzmc @Rust_Cohle prowadzi chyba