0

@Kidd ja używam petzla

1

@Sensible no widzisz, ja nie zauważyłem oficjalki, a śledzę dość regularnie ruchy transferowe. A dzisiejsze Mundo Deportivo czyta w moich myślach ;-)

1

@Cule1234 Lecha oglądają

1

@Sensible szukam tej oficjalki i nie mogę znaleźć, podeślij linka jak masz.

0

@Sensible umknęło mi to, w takim razie może nie dadzą rady go zarejstrować XD

0

Skoro nie przyszedł Azpilicueta to może Bellerin? Zwłaszcza że Arsenal che rozwiązać z nim kontrakt.

0

@HighestInTheRoom do wyboru nie było Stathama z tego co widzę

2

@The_Man dziury ozonowej nie ma

0

@Ptasior dżon łik

0

@Emhyr barceloński koń trojański

0

@Songo91 pojechał do Girony na zakupy

0

@TaKeSe Wiczy Szaniec odwiedziłem jak byłem na wakacjach w Giżycku, Malbork przy innej okazji.

0

@sonek termy Szaflary zobacz

0

@tbas wystaczy jak będziemy ich rozwalać 1:0

0

@blue_shark wszystko jak najbardziej ok, używam na telewizorze

1

@Kondziubarca dla niego był

2

@Pawel13sz a to nie sąd ma potwierdzić i wydać wyrok?

0

@Deviler kiedyś prawko było od 17tego roku życia

0

@TaKeSe byłem, też polecam, robią wrażenie te bunkry.

3

@TaKeSe jak nie byłeś to warto

2

Idąc tokiem myślenia co niektórych użytkowników, to Lewy powiniem przyjść do Barcelony za friko, z Borussi do Bayernu odchodził za darmo. A tu Niemce wzięli za niego niemałe pieniądze, nie ładnie, nie szanują legendy.

0

@dziaraka i stroje

0

@Kazragore Zygmunt Staszczyk

1

@Pawel13sz noo, ale piłka leciała i płakała

5

@AllBundy byle nie w Barcelonie

0

@Nazio87 a tak sobie dałem 150 herba, prawie po 5 latach

0

@Marcelinho99 stary, słaby i z Madrytu

0

@dariooo na którym kanale?

0

0

@kowalzmc @Rust_Cohle prowadzi chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?