aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Image 25 sierpnia
0
@Janiama a ja na Polska Niemcy, ech ten Wawrzyniak
0
Gra i buczy. .
0
@Piorun może w końcu Messiego zarejesyruje
1
@doc @Sysia11 jak ma być Best, jak Premierleague jest od 1992 roku
0
@JohnnyBarca no i gdzie on niby odejdzie?
Chyba czeka kto awansuje do LM z eliminacji
1
@Kamilos84 artykuł faktu z 17.01.2014 roku
5
@arcziFCB noo było, 48 minut temu, parę postów niżej
2
@Jacu327 Neymar by leżał z tydzień
0
@Sysia11 no raczej nikt spod sklepu nie kupuje klubu :-P
0
@vangoor Roberto przedłużyli, a transferu Azpilicuety póki o nie ma
1
Najlepszy światowy strzelec, ciekawe czy tak powiedział
1
@Kondziubarca @MesQueUnClub96 @vangoor tak mi strona podpowiada
0
Rozpocznij dyskusję
0
@HERORICH2 Ronaldo kupuje i gra w podstawie i wali rekordy w LM
1
@kamyk_23 to już wiadomo po co ta dodatkowa bateria ;-)
3
@kamyk_23 znaczy jesteś zwykły podglądacz
1
@kubix05 Świat Młodych, internet młodości
1
@FCB_dimiC na meczykach wcześniej był
0
@MICHU2 tak jak Superpuchar Francji
0
@Nazio87 wielka pipa
0
Czy Barcelona jest gotowa na Torresów dwóch?
1
@tristan87 u nas czy w Stanach?
0
@Kamiloza91 nie mamy
4
Jest i brakująca litera
0
@Emhyr Frankiego im damy
2
@Kgorecki2500 Islandia albo Walia
1
@maroon cukierni? Czy cukrowni?
0
@FCB24 jezioro tarnobrzeskie ;-)
2
@Ojciec5tkidzieci w sumie mnie to nie dziwi