2

@Image 25 sierpnia

0

@Janiama a ja na Polska Niemcy, ech ten Wawrzyniak

0

Gra i buczy. .

0

@Piorun może w końcu Messiego zarejesyruje

1

@doc @Sysia11 jak ma być Best, jak Premierleague jest od 1992 roku

0

@JohnnyBarca no i gdzie on niby odejdzie?
Chyba czeka kto awansuje do LM z eliminacji

1

@Kamilos84 artykuł faktu z 17.01.2014 roku

5

@arcziFCB noo było, 48 minut temu, parę postów niżej

2

@Jacu327 Neymar by leżał z tydzień

0

@Sysia11 no raczej nikt spod sklepu nie kupuje klubu :-P

0

@vangoor Roberto przedłużyli, a transferu Azpilicuety póki o nie ma

1

Najlepszy światowy strzelec, ciekawe czy tak powiedział

1

@Kondziubarca @MesQueUnClub96 @vangoor tak mi strona podpowiada

0

Rozpocznij dyskusję

0

@HERORICH2 Ronaldo kupuje i gra w podstawie i wali rekordy w LM

1

@kamyk_23 to już wiadomo po co ta dodatkowa bateria ;-)

3

@kamyk_23 znaczy jesteś zwykły podglądacz

1

@kubix05 Świat Młodych, internet młodości

1

@FCB_dimiC na meczykach wcześniej był

0

@MICHU2 tak jak Superpuchar Francji

0

@Nazio87 wielka pipa

0

Czy Barcelona jest gotowa na Torresów dwóch?

1

@tristan87 u nas czy w Stanach?

0

@Kamiloza91 nie mamy

4




Jest i brakująca litera

0

@Emhyr Frankiego im damy

2

@Kgorecki2500 Islandia albo Walia

1

@maroon cukierni? Czy cukrowni?

0

@FCB24 jezioro tarnobrzeskie ;-)

2

@Ojciec5tkidzieci w sumie mnie to nie dziwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?