0

@SenoX polsat sport chyba

0

@wojopancer tu go nie ma

3

Pięknie, aż pała mięknie

0

@kiper09 filmik kręcą, jak nie ma już gadającej piłki

0

@Sulimo no i jest

0

Lewy pocałuje herb?

0

@Sulimo liczę na Mielec

0

@Emhyr jak Messi z Ramosem, najlepsi funfle

0

@Barca-Messi10 oby nie, wolę C+

2

@PatrychoO czytam, czasem nawet coś napiszę

1

@Katalonbar swoje zrobił i zarobił

0

@Tomek54321 na meczykach mówili dzisiaj że 4

0

@preemo na 4 lata

0

@Songo91 nie będzie

5

@Deviler a polscy kibice Messiego Argentynie

0

@Kengo już grali razem w Dortmundzie

3

@MrPGG szafkę opróżni i auf wiedersehen

0

Czyli przyjście Lewego do Barcelony wzmożyło ruch na kafejce... efekt motyla

1

@Kamilos84 Towoja ziomalka dopiero co została vicemistrzynią świata

0

@LioMessi10 zależy jakiego czasu

1

@Gaz przecież oni tam są 24 godziny na dobę

0

@tristan87 tak, dwa lata temu już pisali o tym ;-)

0

@Katalończyk 99 może być

1

@macio_944 ja tam rok temu w żałobie nie byłem, tak jak teraz nie jestem w euforii.

0

@FcBarcelonaFanMSN nawet jak się sfinalizuje, to za 10 lat będziesz miał to w pompie

0

@Katalończyk 99 a jak ktoś kibicował przed Messim?

0

@MesQueUnClub96 nie słyszałem

2

@HarveySpecter a ja pamiętam ten mecz o którym piszesz z tego, że napjerdalał mnie ząb jak cholera. A po bramce Iniesty na chwilę zapomniałem o bólu.

0

@Janiama szybciej idą niż większość biega

0

@barcelonaLM to redaktorzy z C+, ale im za to płacą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?