aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SenoX polsat sport chyba
0
@wojopancer tu go nie ma
3
Pięknie, aż pała mięknie
0
@kiper09 filmik kręcą, jak nie ma już gadającej piłki
0
@Sulimo no i jest
0
Lewy pocałuje herb?
0
@Sulimo liczę na Mielec
0
@Emhyr jak Messi z Ramosem, najlepsi funfle
0
@Barca-Messi10 oby nie, wolę C+
2
@PatrychoO czytam, czasem nawet coś napiszę
1
@Katalonbar swoje zrobił i zarobił
0
@Tomek54321 na meczykach mówili dzisiaj że 4
0
@preemo na 4 lata
0
@Songo91 nie będzie
5
@Deviler a polscy kibice Messiego Argentynie
0
@Kengo już grali razem w Dortmundzie
3
@MrPGG szafkę opróżni i auf wiedersehen
0
Czyli przyjście Lewego do Barcelony wzmożyło ruch na kafejce... efekt motyla
1
@Kamilos84 Towoja ziomalka dopiero co została vicemistrzynią świata
0
@LioMessi10 zależy jakiego czasu
1
@Gaz przecież oni tam są 24 godziny na dobę
0
@tristan87 tak, dwa lata temu już pisali o tym ;-)
0
@Katalończyk 99 może być
1
@macio_944 ja tam rok temu w żałobie nie byłem, tak jak teraz nie jestem w euforii.
0
@FcBarcelonaFanMSN nawet jak się sfinalizuje, to za 10 lat będziesz miał to w pompie
0
@Katalończyk 99 a jak ktoś kibicował przed Messim?
0
@MesQueUnClub96 nie słyszałem
2
@HarveySpecter a ja pamiętam ten mecz o którym piszesz z tego, że napjerdalał mnie ząb jak cholera. A po bramce Iniesty na chwilę zapomniałem o bólu.
0
@Janiama szybciej idą niż większość biega
0
@barcelonaLM to redaktorzy z C+, ale im za to płacą