1

@Kapitan hawk tak jak lewy

0

Maja coś ochrypła, chyba za bardzo krzyczała po golu Lewego

0

@Messibestplayerintheworld co to za OptaJose?

0

@tristan87 sąsiedzi krzyczą

1

@Janiama 1:3 .

2

@Kidd tak, ten sam Alemany

0

@Uukasz_93 Dykta z Powiśla

2

@Janiama @kubix05 toż to Dykta, piłkarz Powiśla

0

@daniel32778 a dlaczego nie 11? Albo 14?

5

@GeneralXavi na 10ciu rudych, 11stu jest fałszywych

0

@PatrychoO co z nim?

2

@Deviler zwłaszcza drobiowe

1

@Kessie @fart chyba go elektryczny pastuch poraził

0

@msmsms Edek Durda

0

@kuz chłop pytał o polsta sport premium, pewnie nie ma polsatu sport extra, tylko premiumy na c+ online.

0

@Messibestplayerintheworld Norwegia i Swrbia grają o awans do pierwszej dywizji

0

@SzymonBZ hahaha, dobre. Leon wraca, ma w Barcelonie dom w sumie.

0

@P33ck z drugim już

0

@Rl9k1nG lukoil

0

@paweldunajecfcb dawaj, Harry Magłaja się odpalił

1

@DonAndresFCB @kostek579 ma do 2024, ale latem 2023 jego klauzula wynosi bodajże 50 mln euro.

0

@stickie ojczyzna polszczyzna

37

No i elegancko, grajcie tam jak najdłużej.

0

@PatrykBarca o których MŚ Walii piszesz, tych z 1958?

0

@SuperPatsonFCB sytuację bramkową miał, ale uderzył niecelnie

1

@JimMorrisonFCB może dlatego że wywalił wpis na 5 stron, a nie dał go w odpowiedzi. Tak myślę.

0

@Freudysta polskiego nie uczyłeś raczej?

1

@Comentateiro dowiesz się jutro o tej porze po kolejnej porażce

1

@GOATjestJestJeden Suarez lubi to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?