aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk tak jak lewy
0
Maja coś ochrypła, chyba za bardzo krzyczała po golu Lewego
0
@Messibestplayerintheworld co to za OptaJose?
0
@tristan87 sąsiedzi krzyczą
1
@Janiama 1:3 .
2
@Kidd tak, ten sam Alemany
0
@Uukasz_93 Dykta z Powiśla
2
@Janiama @kubix05 toż to Dykta, piłkarz Powiśla
0
@daniel32778 a dlaczego nie 11? Albo 14?
5
@GeneralXavi na 10ciu rudych, 11stu jest fałszywych
0
@PatrychoO co z nim?
2
@Deviler zwłaszcza drobiowe
1
@Kessie @fart chyba go elektryczny pastuch poraził
0
@msmsms Edek Durda
0
@kuz chłop pytał o polsta sport premium, pewnie nie ma polsatu sport extra, tylko premiumy na c+ online.
0
@Messibestplayerintheworld Norwegia i Swrbia grają o awans do pierwszej dywizji
0
@kostek579
https://www.fcbarca.com/106122-sport-ujawnia-szczegoly-nowego-kontraktu-ousmane-a-dembele.html
0
@SzymonBZ hahaha, dobre. Leon wraca, ma w Barcelonie dom w sumie.
0
@P33ck z drugim już
0
@Rl9k1nG lukoil
0
@paweldunajecfcb dawaj, Harry Magłaja się odpalił
1
@DonAndresFCB @kostek579 ma do 2024, ale latem 2023 jego klauzula wynosi bodajże 50 mln euro.
0
@stickie ojczyzna polszczyzna
37
No i elegancko, grajcie tam jak najdłużej.
0
@PatrykBarca o których MŚ Walii piszesz, tych z 1958?
0
@SuperPatsonFCB sytuację bramkową miał, ale uderzył niecelnie
1
@JimMorrisonFCB może dlatego że wywalił wpis na 5 stron, a nie dał go w odpowiedzi. Tak myślę.
0
@Freudysta polskiego nie uczyłeś raczej?
1
@Comentateiro dowiesz się jutro o tej porze po kolejnej porażce
1
@GOATjestJestJeden Suarez lubi to