aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Sulimo ja nie pytam jakby co
0
@Peciak normalnie odpoczywał o tej porze, teraz cały czas jest w treningu
0
@rogalbarca o 20stej?
1
Moja teoria odnośnie nie najlepszej gry Lewego. Jak do tej pory to on na przełomie grudnia i stycznia nigdy nie grał, Bundeliga wtedy pauzuje, może ciało się buntuje, bo nieprzyzwyczajone do intensywnego wysiłku o tej porze roku.
0
@AlphaNumeric muszą się odróżniać od spodenek i getrów Betisu, takie przepisy
0
Oby w przerwie zmienili buty, bo ślizgają się niemiłosiernie
1
@kubix05 Szymon Marciniak też ma dzisiaj urodziny
2
@Rewolucja123 może zostały gacie w szatni po Cristiano
2
@BoreekxD c+ online działa na terenia całej unii
5
@Kitek1640 do you speak english? Jes, ale słaboooo
2
@michaleu @Comfortable_ @bodzio10 na C+ masz za 6 dyszek cały sport, viaplay, eleveny, C plusy i Polsaty Sport premium, do tego C+ online w gratisie
0
@jakub1906 to nie Gutka czasem? Co też przeszedł z C+
0
Ale ten Ferran jest marny
0
@dv7wisnia tvp sport aplikacja lub strona internetowa
0
@Zip94 ławka Espanyolu też dobra
2
@Pustelnik katarskiej? chyba arabskiej.
1
@kkbarca Tunga, jak w filmie Vinci
1
@raben24 ma, jak każdy, swoje
5
Prowadź po tytuły Markusie Stegenusie
0
2:0, niebezpieczny wynik
1
@Comentateiro najbliższe 4, potem kto wie
2
@barcelonaLM no tak, paru po wojnie tam pojechało
0
@Encore a Messi co? Nie wraca?
0
@Kszysiek7 biorąc po uwagę remont to może nie zdąrzyć
2
@th@les złota piłka jest teraz za sezon
1
@John_Doe piękny to jest film
0
@FcBarcelonaFanMSN bo to erotoman gawędziarz, ruchacz teoretyk
0
@maroon chłopu kiedyś zaj.bał w cymbał jak oglądał jego chatę na Mazurach
0
@Benz Lucho ma kontrakt do końca mistrzostw