aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ciema Antonio Nusa z Brugii jedną
2
@tristan87 milik z benficą
0
Piękny Marek na okładce asa
1
@ProMILs on już jechał zanim Lewy przyszedł, Real top, gotowy produkt nawet jak grali kupę, Barca jak dobrze zagrała to trzeba poczekać
1
@ProMILs już jakiś czas temu się odkleił i pitoli farmazony, obrósł w piórka od tego ciągłego klepania go po plecsch i mu odwaliło.
0
@michal26 styczeń, mecz z Sociedad bodajże
3
@Pilka_jest_okragla ja tu widzę 12 punktów na koniec fazy grupowej
0
@Kinginiesta nieważne, ale potrafił ustawić
1
@Janiama 2:4 .
2
@MarianoItalianoVero na flashscore pisze że przez korki w mieście
2
@Borow34 w zdrapkę lub kupon lotto, ewentualnie w browara
0
@AFA90 Boniek jest ryży
3
@kuz jako że mamy 21 wiek, to 28 lat w 28 wieku to dużo
1
@hayek może chłop wykłada
0
Benzema nie trafił, czy bramkarz obronił?
3
@xvcWinterSoldier byle nie swoje
0
@Messi1992 Jezus w Arabii
1
@kubix05 pamiętak jakby to było wczoraj
3
@barcelonista80 viaplay
0
@Fake69 tak .
6
@JimMorrisonFCB to ich główne zajęcie
0
@AlexDark00 chyba że, ja pamiętam.
0
@AlexDark00 byla, w 1997
0
@Bagsik88 po to go kupili za sporą kasę, oby trzymał skuteczność.
1
@Mathoue z Bayernem zabrakło skuteczności
1
@AlexDark00 z szefową walił drineczki
0
@FC1899Barca tam zesłany, kupiony za miliony z Bayernu
0
@_Specjalista okej .
3
Umęczyli wora. .
0
@Freudysta po Gollobie też tak mówili