1

@ciema Antonio Nusa z Brugii jedną

2

@tristan87 milik z benficą

0

Piękny Marek na okładce asa

1

@ProMILs on już jechał zanim Lewy przyszedł, Real top, gotowy produkt nawet jak grali kupę, Barca jak dobrze zagrała to trzeba poczekać

1

@ProMILs już jakiś czas temu się odkleił i pitoli farmazony, obrósł w piórka od tego ciągłego klepania go po plecsch i mu odwaliło.

0

@michal26 styczeń, mecz z Sociedad bodajże

3

@Pilka_jest_okragla ja tu widzę 12 punktów na koniec fazy grupowej

0

@Kinginiesta nieważne, ale potrafił ustawić

1

@Janiama 2:4 .

2

@MarianoItalianoVero na flashscore pisze że przez korki w mieście

2

@Borow34 w zdrapkę lub kupon lotto, ewentualnie w browara

0

@AFA90 Boniek jest ryży

3

@kuz jako że mamy 21 wiek, to 28 lat w 28 wieku to dużo

1

@hayek może chłop wykłada

0

Benzema nie trafił, czy bramkarz obronił?

3

@xvcWinterSoldier byle nie swoje

0

@Messi1992 Jezus w Arabii

1

@kubix05 pamiętak jakby to było wczoraj

3

@barcelonista80 viaplay

0

@Fake69 tak .

6

@JimMorrisonFCB to ich główne zajęcie

0

@AlexDark00 chyba że, ja pamiętam.

0

@AlexDark00 byla, w 1997

0

@Bagsik88 po to go kupili za sporą kasę, oby trzymał skuteczność.

1

@Mathoue z Bayernem zabrakło skuteczności

1

@AlexDark00 z szefową walił drineczki

0

@FC1899Barca tam zesłany, kupiony za miliony z Bayernu

0

@_Specjalista okej .

3

Umęczyli wora. .

0

@Freudysta po Gollobie też tak mówili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?