La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

4

A bym zapomniał.
Ci, którzy zwalniają już Xaviego. Przypomnijcie proszę jak sobie radził Luis Enrique u nas na początku? Kiedy "maszyna ruszyła"? No więc właśnie.

konto usunięte

7

@michal26 Na początku ? Za miesiąc będzie ROK, od zatrudnienia Xaviego :P A on jest blisko przebicia osiągnięcia Koemana w Lidze Mistrzów.

4

@michal26 tylko Xavi jest tutaj już prawie rok, a od zadyszki kwietniowej nie widać żadnej poprawy, ba nie widać żadnej reakcji trenera

0

@michal26 styczeń, mecz z Sociedad bodajże

0

@michal26 Spójrzmy lepiej na Arsenal.

konto usunięte

1

@michal26 Jedyną różnicą między Xavim a Setienem w tym momencie jest to, że nieudolność taktyczną Setiena tuszował Messi, a Xaviego - Lewandowski.
Tyle że Lewy na Ligę Mistrzów nie wystarczy, bo Messim nie jest.

% zwycięstw w Barcelonie:
Xavi - 58,3%
Koeman - 58,2%
Setien - 64%
Ancelotti w Realu - 73,44%

Xavi ma średnią jak Koeman a porównajcie sobie składy. A do Ancelottiego podjazdu nie ma, gdzie Ancelotti walczył w zeszłym sezonie z trochę silniejszymi rywalami w LM niż Xavi w LE.

0

@talizmo @Cvzx @aldewir @Rewolucja123 Tylko nie patrzycie na to, że w tym roku ma zupełnie inny zespół. W zeszłym sezonie wyciągnął z tym składem praktycznie maksa.
W tym sezonie w lidze idzie świetnie, tylko 2 mecze nieudane. Z Bayernem (brak skuteczności i brak karnego) oraz z Interem (fatalny styl i taktyka oraz brak 2 karnych i czerwonej kartki).

Nie rozumiem powodu dla którego mielibyśmy go zwolnić.

2

@michal26 jak nie rozumiesz, to jeśli znowu skompromitujemy się w Europie, to nie będzie pieniedzy

0

@Rewolucja123 No Arteta dostał tak samo jak Xavi dostał piłkarzy jakich chciał i to poukładał, więc porównanie z dupy. To że udalo mu sie uratowac w zeszłym sezonie nic nie zmienia. Bo teraz dopiero dostał transfery jakie chciał.

0

@takisobiektos Arteta miał LM na wyciągnięxie ręki i przewalił, a dalej jest. Kibice i klub mu ufają i są wobec niego cierpliwi. To samo powinno być u nas.

0

@Marcelinho99 ale ja to rozumiem. Tylko do kompromitacji jeszcze daleko. Trzeba wygrać z Interem u siebie i wygrać z Viktorią Pilzno i tyle. Po drodze jeszcze Bayern i trzeba z nimi powalczyć na śmierć i życie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?