aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean do FA Cup i Puchali Ligii
2
@kubix05 Dziennik, czy Przegląd Sportowy?
1
@bartas97 skąd wiadomo że to ona?
0
@Chada kalifornia z tego co kojarzę
1
@Chada u kamyka w hameryce jeszcze jest wczoraj
44
"To naprawdę głupie myśleć, że w meczu rozgrywanym poza Hiszpanią gospodarze tracą przewagę."
Głupia to jest ta wypowiedź
0
@tomek8756 wegetariańska z boczkiem
1
@Kessie a gdzie wonż?
0
@Mezocyklon87 zero
5
Tak jest, prowadź kapitanie po mistrzostwo!
0
@tomek8756 ale bilety mają droższe
0
@Crystal37 Strava, Runkeeper
2
@Deviler a nie ta co strzeli więcej goli?
3
Iniesta idzie do Andorry
2
@takisobiektos i spadek zarazem
1
@kubix05 pamiętam jak dzisiaj, ząb mnie wtedy tak napjer..lał że myślałem że zwariuję, a tu jeszcze cały mecz nie szło. Chociaż na chwilę zapomniałem wtedy o bólu.
3
@kubix05 co miś Uszatek je na kolację? Pora na dobranoc.
3
@kamyk_23 raczej Messi podobny do niego
0
@michal26 emeryten party w napadzie
0
@Emhyr żeby się wykartkował na derby
0
@Kamiloza91 nie przegonił, Lewy 18, Karim 17
0
Tempo jak w starym kinie
0
Świetne tak jak logo Juventusu
0
Supabaja, supabaja
1
@MesQueUnClub96 Phoenix
7
Emeryten party.
1
@kubix05 piękny to był duet
5
@ranger3120 hamuj silnikiem
1
@Ojciec5tkidzieci Olszańskiemu to się córka tylko udała
0
I dobrze, Barcelona potrzebuje silnego Realu w lidze