aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś była ekscytacja możliwymi transferami, teraz podnieta jak kogoś uda się zarejestrować, do czego to doszło.
1
No to niech się teraz Paryż męczy 5 lat z nim i z jego agentem.
1
@Adran360 @hayek dla mnie za duże, w niemieckiej w ubiegłym sezonie było podobnie.
0
Słabo wyglądają te grafiki z wynikiem i czasem meczu w tym sezonie, czy to w lalidze, czy premiership.
2
Obaj potrzebni jak świni siodło.
2
A tu plotki o Bernardo, Neymarze, Cancelo, czy Feliksie
0
@hoeniker Malcom też strzelał z Realem, w Pucharze Króla
0
@arasz1819 i że wszyscy zarejestrowani
0
@Culers na imprezy w Barcelonie
0
@DamianBarcaCule szef wszystkich szefów
1
Tutaj przydałby się Krzysztof Jarzyna
0
Jest jakiś procent od przyszłej sprzedaży?
10
@Encore matko bosko
1
@AdiKingu96 to tu na rambli sami dziennikarze.
0
@arasz1819
"Rosną w Polsce domy z czerwoniutkiej cegły
Domy wznosi piekarz, bo w tej pracy biegły
Handel zagraniczny rozwijają zduni
Znają koninktury z gawędzeń babuni
Domy, mosty, szkoły to domena szewców
A z krawców się robi zwycięstwa ich piewców
Piekarz, szewcy, zduni każdy sercu bliski
Wspólnie zapracują na moją "Scotch Whisky":...
0
@Davvd od jakiegoś czasu ten sam, tylko godzina aktualizacji się zmienia
0
@Peciak matko, oczy mi się w końcu otworzyły, dzięki
0
@AlphaNumeric Kuman Ronald
0
@MESSIah16 chodzi o to że to Francuz
6
@AFA90 Tebas to lubi
1
@Compadre i obserwujący panią Janoszek
0
@JAACKK Veratti lubi to
2
Nie jeden chciał odchodzić z PSG i przekazywał to władzom klubu
0
@Borry boratem .
4
@Comentateiro w Ameryce wszystko jest większe, bramki również
1
8 minut odrzucał
1
Kolejny news: Barcelona gotowa sprzedać wszystkich
1
Wszyscy winni, tylko nie ja.
0
@fantom102 dokładnie, bądź twardy generale
0
@mekston a ja zdobędą LM, ligę, FA cup, League cup, Superpuchar Europy i KMŚ to co to będzie?