1

Pachnie manitą .

0

Czuć manitę .

1

@norbi77 dobrze prawi, polać mu.

0

@kamilop kareta

0

No i City drugi golas

0

@Emhyr może do dzisiaj był zdrowy

0

@Emhyr może dlatego że jest kontuzjowny?

1

@Sau_Ron mnie tu kłuje co innego.

1

Gdzie jest UEFA, gdzie jest FIFA?

0

@Rewolucja123 bieganie, głównie sprinty

1

@Kuba_1 a Newcastle dzisiaj?

1

Elegancki system, Tebas to lubi.

0

@Pawel13sz akurat tu pjerdoli

1

@DonCarletto z Radomia robił, baba została w Sosnowcu

46

Chłopy grubo po trzydziestce, a zachowanie 18latków.

0

@Herato Matić? ?

0

@AmigoBlancos zabrakło 25%, a to sporo ;-)

2

Lens już chyba tego nie odrobi

0

@Stinger_ chcą trafić na Barcelonę

0

@Bulbazaur17 może mu nie dawała, albo za rzadko

1

1

@NeroTFP1 a w 1992 roku w Machowej powstał pierwszy w Polsce prywatny klub żużlowy z prywatnym torem Victoria Machowa.

1

@Romario87 moda nie moda, dziury robią żeby nie uciskały łydek

0

@MesQueUnClub96 byleby mikst został

1

@NeroTFP1 a jak nazwywał się węgorz elektryczny zanim wynalezino elektryczność?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 fachowcami przecież

0

@macio_944 to tylko gry

1

Hej Stal!!! .

0

@Emhyr to po włoskiemu chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?