aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pachnie manitą .
0
Czuć manitę .
1
@norbi77 dobrze prawi, polać mu.
0
@kamilop kareta
0
No i City drugi golas
0
@Emhyr może do dzisiaj był zdrowy
0
@Emhyr może dlatego że jest kontuzjowny?
1
@Sau_Ron mnie tu kłuje co innego.
1
Gdzie jest UEFA, gdzie jest FIFA?
0
@Rewolucja123 bieganie, głównie sprinty
1
@Kuba_1 a Newcastle dzisiaj?
1
Elegancki system, Tebas to lubi.
0
@Pawel13sz akurat tu pjerdoli
1
@DonCarletto z Radomia robił, baba została w Sosnowcu
46
Chłopy grubo po trzydziestce, a zachowanie 18latków.
0
@Herato Matić? ?
0
@AmigoBlancos zabrakło 25%, a to sporo ;-)
2
Lens już chyba tego nie odrobi
0
@Stinger_ chcą trafić na Barcelonę
0
@Bulbazaur17 może mu nie dawała, albo za rzadko
1
@Messibestplayerintheworld Arsenal
1
@NeroTFP1 a w 1992 roku w Machowej powstał pierwszy w Polsce prywatny klub żużlowy z prywatnym torem Victoria Machowa.
1
@Romario87 moda nie moda, dziury robią żeby nie uciskały łydek
0
@MesQueUnClub96 byleby mikst został
1
@NeroTFP1 a jak nazwywał się węgorz elektryczny zanim wynalezino elektryczność?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 fachowcami przecież
0
@macio_944 to tylko gry
1
Hej Stal!!! .
0
@Emhyr to po włoskiemu chyba