aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2 godziny przed końcem okienka, słabo, zero emocji
0
@Pablit a on nie siedzi we więźniu?
0
Inigo Martinez jest już zarejestrowany?
1
@messi564 kontja
0
@Emhyr może jest przewidziany do pierwszego składu w meczu z las palmas
0
@Emhyr Garcia do Girony ma niedaleko
0
@Eto'o9 R10 od wtedy co Cypr
4
@Pustelnik ten dzień będzie jutro, okienko jest otwarte do 01.09 do godz. 23:59. Jutro dopiero będzie się działo.
3
Dobrze że za niecałe dwa dni ten cyrk.się skończy.
0
@Mns21 Kręcidły zapytaj
1
@kubix05 Miećka Aniołowa
0
@MOLESTA Osasuna raczej za 7me miejsce lidze
0
@PatrykBarca ostatnio nie oglądałem
1
Obrona Legii w dzisiejszym meczu to była parodia westernu.
0
@Jacu327 pływanie synchroniczne
0
@Deviler może Abde?
0
@Barca1992 to tak jak u nas
0
Dobra, o jeden punkt bliżej do mistrzostwa, dobrej nocy.
3
@PatrychoO i czytam to tym jego skrzeczącym głosem
0
Dobra, zapinamy pasy i startujemy na drugą połowę
0
@arasz1819 czyli razem cała główka
1
@Kuba_1 które media?
0
@Barca1922 wszystko
0
@TR3YWAY może, na ławce jest
0
@koziar pies identyfikujący się jako kot, albo odwrotnie
3
@koziar i pies gej
2
Ekstraklasa
3
Kiedyś była ekscytacja możliwymi transferami, teraz podnieta jak kogoś uda się zarejestrować, do czego to doszło.
1
No to niech się teraz Paryż męczy 5 lat z nim i z jego agentem.
1
@Adran360 @hayek dla mnie za duże, w niemieckiej w ubiegłym sezonie było podobnie.