1

2 godziny przed końcem okienka, słabo, zero emocji

0

@Pablit a on nie siedzi we więźniu?

0

Inigo Martinez jest już zarejestrowany?

1

@messi564 kontja

0

@Emhyr może jest przewidziany do pierwszego składu w meczu z las palmas

0

@Emhyr Garcia do Girony ma niedaleko

0

@Eto'o9 R10 od wtedy co Cypr

4

@Pustelnik ten dzień będzie jutro, okienko jest otwarte do 01.09 do godz. 23:59. Jutro dopiero będzie się działo.

3

Dobrze że za niecałe dwa dni ten cyrk.się skończy.

0

@Mns21 Kręcidły zapytaj

1

@kubix05 Miećka Aniołowa

0

@MOLESTA Osasuna raczej za 7me miejsce lidze

0

@PatrykBarca ostatnio nie oglądałem

1

Obrona Legii w dzisiejszym meczu to była parodia westernu.

0

@Jacu327 pływanie synchroniczne

0

@Deviler może Abde?

0

@Barca1992 to tak jak u nas

0

Dobra, o jeden punkt bliżej do mistrzostwa, dobrej nocy.

3

@PatrychoO i czytam to tym jego skrzeczącym głosem

0

Dobra, zapinamy pasy i startujemy na drugą połowę

0

@arasz1819 czyli razem cała główka

1

@Kuba_1 które media?

0

@Barca1922 wszystko

0

@TR3YWAY może, na ławce jest

0

@koziar pies identyfikujący się jako kot, albo odwrotnie

3

@koziar i pies gej

2



Ekstraklasa

3

Kiedyś była ekscytacja możliwymi transferami, teraz podnieta jak kogoś uda się zarejestrować, do czego to doszło.

1

No to niech się teraz Paryż męczy 5 lat z nim i z jego agentem.

1

@Adran360 @hayek dla mnie za duże, w niemieckiej w ubiegłym sezonie było podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?