aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbie999 czekają na anioł pański
0
@OldMc84 zamienię ratę za Ferrana na ratę za Bernardo
1
@Sau_Ron a dokoła wszyscy już posnęli?
1
@Kgorecki2500 Tradycja
0
@pioz123 za te pieniądze to i wyżywienie
6
@sokot w co 4-5 meczu
1
@LukaszFan póki co nie, masz Legię na youtube dzisiaj
0
@Bobert_Kubicki dokładnie, jeden mecz musi lecieć w otwartym kanale
0
@Luciano99 Adama Traore bardziej dojebany
1
@Sulimo dobranoc książe
2
@kubix05 King Bruce Lee karate mistrz
0
@Pawlak1992 a Inter Gnojnica ile ma?
4
Mendes nie wcisnął Rubena Nevesa to próbuje z następnym, prowizja musi się zgadzać.
0
@escarabajo leci gdzieś ten mecz w polskiej tv?
2
@Zieliniak tak jest, Psikutas bez es
0
No to minimum 3 lata spokoju w środku pola
0
@Michael24 Legia, Raków, Lech, taki mój typ.
1
@MysticCat nie chyba, a na pewno.
9
Pedrinator .
1
@PabloVEB to samo co Ochojska?
2
@Ukasz Roberto na deser
0
@PatrychoO elegancko, kolejna której nie zainstaluję
8
Dla mnie bomba .
0
@RosjaninBut starszy czytelnik, to znaczy w jakim wieku?
0
@Bagsik88 chyba nie, ofocjalmoe okno otwiera się 1.07
1
@FCBurnley Argentyna
0
@Kamilos84 co to szych?
1
To ci niespodzianka.
0
@BulaKG piękny to był serial
26
@Chucky u mnie pojutrze będzie dwa dni