0

@VegetaPolska Podoliński był na stażu, albo i jest w Barcelonie.

41

@partymaker a nawet za niego

0

Skrót meczu to za dużo powiedziane, na filmiku są tylko akcje bramkowe.

0

@Szmulek może dlatego że Girona należy do City Group, jak Manchester City

0

@Kgorecki2500 jak kazało, na prywatnej działce?

0

@Kgorecki2500 taki trawnik i żadnego drzewa, bez sensu

0

@tristan87 to meczyki będą miały info z pierwszej ręki

1

@Szmulek on nie odróżnia Frankiego od Fermina

2

@Michu94 oby się Tebas nie dowiedział

0

@AFA90 bo C+ ma prawo do meczu drugiego i trzeciego wyboru
Ja tam płacę 115, ale ma 2 pakiety połączone, w tym jest cały viaplay, eleveny, polsaty premium i c+

27

Jak dla mnie obecny format rozgrywej jest optymalny.

2

@FCBparasiempre pamiętam jakby to było wczoraj

1

@FcPortoFan1999 łatwiejsza forma to Sporting, tak jak Anderlecht, a nie Anderlecht Bruksela, dobrej nocy.

0

@FcPortoFan1999 nie ma takiego klubu jak Sporting Lizbona

0

@Kgorecki2500 a urodziła się dziewczynka

26

Xavi chyba używa wersji demo, patrząc na grę Barcelony

0

@Michael24 z tempem nike to na pewno

0

@Michael24 taa, 2025 roku

1

@Marcelinho99 te automatyzmy takie mieszane z Bayernem

1

@Isso89 OP - FCB 1:5

2

Jest płacz w komentarzach, będą 3 punkty

0

@FcPortoFan1999 odważna teza po kilku kolejkach

0

@catluck u mnie ok

1

@Rust_Cohle chyba zagniewany młodociany

1

Jakoś mnie to nie dziwi

8

@Adran360 mało brakowało a miałby kontrakt w Barcelonie ważny jeszcze z 2 lata

0

@messi33 bezalkoholowe się nie liczy

0

@Rust_Cohle bo może

1

@Mario96w Święcicki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?