aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Podoliński był na stażu, albo i jest w Barcelonie.
41
@partymaker a nawet za niego
0
Skrót meczu to za dużo powiedziane, na filmiku są tylko akcje bramkowe.
0
@Szmulek może dlatego że Girona należy do City Group, jak Manchester City
0
@Kgorecki2500 jak kazało, na prywatnej działce?
0
@Kgorecki2500 taki trawnik i żadnego drzewa, bez sensu
0
@tristan87 to meczyki będą miały info z pierwszej ręki
1
@Szmulek on nie odróżnia Frankiego od Fermina
2
@Michu94 oby się Tebas nie dowiedział
0
@AFA90 bo C+ ma prawo do meczu drugiego i trzeciego wyboru
Ja tam płacę 115, ale ma 2 pakiety połączone, w tym jest cały viaplay, eleveny, polsaty premium i c+
27
Jak dla mnie obecny format rozgrywej jest optymalny.
2
@FCBparasiempre pamiętam jakby to było wczoraj
1
@FcPortoFan1999 łatwiejsza forma to Sporting, tak jak Anderlecht, a nie Anderlecht Bruksela, dobrej nocy.
0
@FcPortoFan1999 nie ma takiego klubu jak Sporting Lizbona
0
@Kgorecki2500 a urodziła się dziewczynka
1
@Emhyr masz odpowiedź
https://transfery.info/aktualnosci/lukas-podolski-mogl-stracic-rekord-slowacja-ze-strzelonym-golem-w-osmej-sekundzie-wideo/194087
26
Xavi chyba używa wersji demo, patrząc na grę Barcelony
0
@Michael24 z tempem nike to na pewno
0
@Michael24 taa, 2025 roku
1
@Marcelinho99 te automatyzmy takie mieszane z Bayernem
1
@Isso89 OP - FCB 1:5
2
Jest płacz w komentarzach, będą 3 punkty
0
@FcPortoFan1999 odważna teza po kilku kolejkach
0
@catluck u mnie ok
1
@Rust_Cohle chyba zagniewany młodociany
1
Jakoś mnie to nie dziwi
8
@Adran360 mało brakowało a miałby kontrakt w Barcelonie ważny jeszcze z 2 lata
0
@messi33 bezalkoholowe się nie liczy
0
@Rust_Cohle bo może
1
@Mario96w Święcicki