aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać Sylvinho po Euro
0
Po Euro przychodzi Sylvinho
1
Zaorać i zgasić światło
0
Degrengolada trwa w najlepsze
0
@Rsk94 jak nie poważna, widzieli na co dzień jak funkcjonują zawodnicy, których mogli wprowadzić potem do pierwszego zespołu
0
@Herato ale trenowali wcześniej rezerwy
0
Szkoda chłopa .
3
Też mam taką nadzieję mordo
0
@Arden bo mają dupę zatkaną wtedy
0
@PIWOSZ89 odwrotnie będzie dobrze
6
@Saviola88 uja tam wiedział, mitoman jeden
0
@MESSIah16 co z tego żeby chodziła, jak nike już teraz nie nadąża produkować koszulek.
1
@TridenteMSN o Roberto
0
@TridenteMSN o tym że mógł jej nie stracić
0
@TridenteMSN nie stracić piłki
0
Brawo kurba.. .
0
@PWS 5 zmian jest, 6ta w dogrywce
0
Będzie nadzieja jak Ernesto uśnie
1
Szybko poszło .
0
@Rivaldinho11 Felix wejdzie na podmęczonego przeciwnika
0
@Colon spróbuj, całkiem niedawno piłem, dużo nie kosztuje, a smakuje nie najgorzej.
1
@norbi77 Wiśniowski popatrzył jak to wygląda od środka w C+ i szybciutko spitolił z powrotem do Eleven
1
@norbi77 dla mnie to farmazoniarz i opowiadacz, któremu wydaje się że jest alfą i omegą od ligii hiszpańskiej. A po filmiku z Sousą odleciał kompletnie.
1
@Cochise dla mnie nigdy nie był top komentatorem, mocno średni w tym swoim opowiadaniu
1
@Emhyr chłopa na żółtko elegancko wyciął
0
@Klejnot_Nilu Fabiński, Fabiański, co za różnica
0
Ronaldo kopie w dupę Katarczyków z PSG
6
Ernest uśnie na ławce i pykniemy ich 2:0
3
Luke Littler, pierwszy leg i 9ta lotka, jebaniutki
0
@tristan87 odeszła Maja to.się posypało