0

Dawać Sylvinho po Euro

0

Po Euro przychodzi Sylvinho

1

Zaorać i zgasić światło

0

Degrengolada trwa w najlepsze

0

@Rsk94 jak nie poważna, widzieli na co dzień jak funkcjonują zawodnicy, których mogli wprowadzić potem do pierwszego zespołu

0

@Herato ale trenowali wcześniej rezerwy

0

Szkoda chłopa .

3

Też mam taką nadzieję mordo

0

@Arden bo mają dupę zatkaną wtedy

0

@PIWOSZ89 odwrotnie będzie dobrze

6

@Saviola88 uja tam wiedział, mitoman jeden

0

@MESSIah16 co z tego żeby chodziła, jak nike już teraz nie nadąża produkować koszulek.

1

@TridenteMSN o Roberto

0

@TridenteMSN o tym że mógł jej nie stracić

0

@TridenteMSN nie stracić piłki

0

Brawo kurba.. .

0

@PWS 5 zmian jest, 6ta w dogrywce

0

Będzie nadzieja jak Ernesto uśnie

1

Szybko poszło .

0

@Rivaldinho11 Felix wejdzie na podmęczonego przeciwnika

0

@Colon spróbuj, całkiem niedawno piłem, dużo nie kosztuje, a smakuje nie najgorzej.

1

@norbi77 Wiśniowski popatrzył jak to wygląda od środka w C+ i szybciutko spitolił z powrotem do Eleven

1

@norbi77 dla mnie to farmazoniarz i opowiadacz, któremu wydaje się że jest alfą i omegą od ligii hiszpańskiej. A po filmiku z Sousą odleciał kompletnie.

1

@Cochise dla mnie nigdy nie był top komentatorem, mocno średni w tym swoim opowiadaniu

1

@Emhyr chłopa na żółtko elegancko wyciął

0

@Klejnot_Nilu Fabiński, Fabiański, co za różnica

0

Ronaldo kopie w dupę Katarczyków z PSG

6

Ernest uśnie na ławce i pykniemy ich 2:0

3

Luke Littler, pierwszy leg i 9ta lotka, jebaniutki

0

@tristan87 odeszła Maja to.się posypało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?