0

@Bobert_Kubicki "zarabiam tyle ile wynegocjowałem, ktoś zgodził się na moje warunki"

0

Game over .

0

@Rewolucja123 dobry z niego jasnowidz

0

Olaboga ...

0

@msbigd to też będzie szkoda że grał w Barcelonie?

0

@msbigd a jak Messi coś odjebie za kilka lat to co?

0

@Emhyr Xavi już czeka

1

Szkoda że Inigo dał się przepchnąć afrykańskiemu plackowi.

1

@Sapos93 wyrejestrowali go z LM

0

Stanowski prowadzi debatę zamiast mecz oglądać, sezonowiec.

3

@Safrani no i po co było robić przekop Mierzei Wiślanej

0

@Maker0 ja pamiętam ten mecz jak dziś, bo zajebiście bolał mnie ząb, po bramce Iniesty chociaż na chwilę zapomniałem o bólu.

0

@4drian0 Inter Miami

4

@VegetaPolska nie widziałem

0

@emeu Kubala .

1

@emeu szare .

5

@kanver_ i lekko 12 punktów

0

Brawo Legia .

3

@VegetaPolska za mało komentatorzy w trakcie meczu spuszczają się nad Relem?

0

Ojojoj . .

1

@FcPortoFan1999 nie Dunaj?

0

Partidazo!!!!!!!

1

Oglądanie Barcelony to już czysty masochizm

2

Koszulka jak koszulka, ważne żeby zdobywali w niej trofea.

2

@budel17 dyrektor tvp sport, który robił sam z siebie eksperta w programach tvp, zwłaszcza po meczach kadry. A pojęcie ma mniejsze niż większość użytkowników rambli, żałosny typ.

0

@budel17 Szkolnikowski to ten mitoman z przerośniętym ego, przydupas Kurskiego co mówł jaki to on był niezależny?

7

Miałeś, chamie, złoty róg...

1

@dmcteam M.A.S.H., Alf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?