aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobert_Kubicki "zarabiam tyle ile wynegocjowałem, ktoś zgodził się na moje warunki"
0
Game over .
0
@Rewolucja123 dobry z niego jasnowidz
0
Olaboga ...
0
@msbigd to też będzie szkoda że grał w Barcelonie?
0
@msbigd a jak Messi coś odjebie za kilka lat to co?
0
@Emhyr Xavi już czeka
1
Szkoda że Inigo dał się przepchnąć afrykańskiemu plackowi.
1
@Sapos93 wyrejestrowali go z LM
0
Stanowski prowadzi debatę zamiast mecz oglądać, sezonowiec.
3
@Safrani no i po co było robić przekop Mierzei Wiślanej
0
@Maker0 ja pamiętam ten mecz jak dziś, bo zajebiście bolał mnie ząb, po bramce Iniesty chociaż na chwilę zapomniałem o bólu.
0
@4drian0 Inter Miami
4
@VegetaPolska nie widziałem
0
@emeu Kubala .
1
@emeu szare .
5
@kanver_ i lekko 12 punktów
0
Brawo Legia .
3
@VegetaPolska za mało komentatorzy w trakcie meczu spuszczają się nad Relem?
0
@VamosGirl https://www.fcbarca.com/115981-sport-laporta-probowal-przekonac-mateu-alemanyego-do-powrotu.html
0
Ojojoj . .
1
@FcPortoFan1999 nie Dunaj?
0
Partidazo!!!!!!!
1
Oglądanie Barcelony to już czysty masochizm
2
Koszulka jak koszulka, ważne żeby zdobywali w niej trofea.
2
@budel17 dyrektor tvp sport, który robił sam z siebie eksperta w programach tvp, zwłaszcza po meczach kadry. A pojęcie ma mniejsze niż większość użytkowników rambli, żałosny typ.
0
@budel17 Szkolnikowski to ten mitoman z przerośniętym ego, przydupas Kurskiego co mówł jaki to on był niezależny?
7
Miałeś, chamie, złoty róg...
1
@dmcteam M.A.S.H., Alf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika