2

@emeu @MESSIah16 Ronald Koeman np.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W której minucie Yamal trafił w słupek? Poprzeczkę pamiętam, ale słupek?

Nie ma za co Przemek Walczak.

0

@Rastafarnianin a w pozostałe dni?

0

@Kibic1998 na czym leci?

3

Ło paaaanie Lewy na ławie

0

@Kengo co znaczy najbardziej ludzi ludzi?

0

@Arden tak, w XXI wieku tak wyglądał

0

@TR3YWAY ta Pumy jakaś taka Bayernowa

0

@MarioVeB! Multiligę

1

@kubix05 elegancki, a przedział dla palących do było coś

0

@Encore w jakiejś naszej tv leci ta walka?

1

@kubix05 Szak atak

0

@FcPortoFan1999 cóż, ktoś podejmuje decyzje żeby ich tam zatrudniać.

0

@FcPortoFan1999 przecież dostał zawiasy, dla mnie jest skreślony i wstyd że ktoś taki jest ekspertem

0

@FcPortoFan1999 co niby odsiedział, dla takich ludzi nie powinno być miejsca w piłce i tyle

0

@Kgorecki2500 Janusz jest Januszem na jakiego nie zasługujemy

0

@FcPortoFan1999 Wdowczyka to nie powinno być już dawno w poskiej piłce.

0

@PatrykBarca szczęśliwie, są mi obce takie problemy ;-)

0

@ranger3120 noo, z tym sianem co zarabia ma faktycznie ciężko.

0

@tristan87 prawie wygrałeś

0

@tristan87 prawie tak dostojny jak Lucjusz

1

@kubix05 Stanisław Paluch z wunglem jedzie

0

@ranger3120 czyżby to był @tristan87 ?

1

Jutro po południu grill u Lewusa i tak to się będzie kręcić karuzela.

1

@MesQueUnClub96 bo nie przedłużył?

1

Szkoda że Tworki nie mogą wszystkich pomieścić.

0

@Sinirsey trudny ten nasz język ojczysty.

0

@TheNekro94 jak co zrobi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?