aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@emeu @MESSIah16 Ronald Koeman np.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W której minucie Yamal trafił w słupek? Poprzeczkę pamiętam, ale słupek?
Nie ma za co Przemek Walczak.
0
@Rastafarnianin a w pozostałe dni?
0
@Kibic1998 na czym leci?
3
Ło paaaanie Lewy na ławie
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1110674/20-lat-i-koniec-media-donosza-o-odejsciu-z-canal
Będziecie tęsknić?
0
@Kengo co znaczy najbardziej ludzi ludzi?
0
@Arden tak, w XXI wieku tak wyglądał
0
@TR3YWAY ta Pumy jakaś taka Bayernowa
0
@MarioVeB! Multiligę
1
@kubix05 elegancki, a przedział dla palących do było coś
0
@Encore w jakiejś naszej tv leci ta walka?
1
@kubix05 Szak atak
0
@FcPortoFan1999 cóż, ktoś podejmuje decyzje żeby ich tam zatrudniać.
0
@FcPortoFan1999 przecież dostał zawiasy, dla mnie jest skreślony i wstyd że ktoś taki jest ekspertem
0
@FcPortoFan1999 co niby odsiedział, dla takich ludzi nie powinno być miejsca w piłce i tyle
0
@Kgorecki2500 Janusz jest Januszem na jakiego nie zasługujemy
0
@FcPortoFan1999 Wdowczyka to nie powinno być już dawno w poskiej piłce.
0
@PatrykBarca szczęśliwie, są mi obce takie problemy ;-)
0
@ranger3120 noo, z tym sianem co zarabia ma faktycznie ciężko.
0
@tristan87 prawie wygrałeś
0
@tristan87 prawie tak dostojny jak Lucjusz
1
@kubix05 Stanisław Paluch z wunglem jedzie
0
@ranger3120 czyżby to był @tristan87 ?
1
Jutro po południu grill u Lewusa i tak to się będzie kręcić karuzela.
1
@MesQueUnClub96 bo nie przedłużył?
1
Szkoda że Tworki nie mogą wszystkich pomieścić.
0
@Sinirsey trudny ten nasz język ojczysty.
0
@TheNekro94 jak co zrobi?