aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korn234 jak nic pakuj mandżur i na pociąg do Madrytu
1
@dawidos678 w la lidze tak, w Barcelonie nie, z Pilznem w LM strzelił chyba hattricka
0
Każdy w miarę trzeźwy widział to podczas transmisji. Pytanie, czy faktycznie absorbował uwagę bramkarza, pod uwagę trzeba brać tylko klatkę w lewym górnym rogu.
0
Byle laga Valenci i smród w obronie Barcelony
0
@Tasde z piątki?
1
@Emhyr uśmiech niczym Ronaldinho
2
@emeu pytanie wprowadzało w błąd, a zresztą o co się tu spinać, pozdro
0
@emeu pytałeś o nazwę kraju, a odpowiedzią była ameryka bodajże
0
@emeu kiedyś dałeś niby państwo z Ameryki i dymu nie robiłem :P
1
@Visca_barca "PŚP. Ostatnia lekcja kwietnia, ostatnia lekcja przed dwutygodniową przerwą. O wszystkich wydarzeniach związanych z majowymi lekcjami poinformuję prawdopodobnie jutro wieczorem bo będziecie mi potrzebni do podjęcia decyzji. Odnośnie dzisiejszej lekcji to podsumowanie i wszystkie sprawy organizacyjne ogarnę dziś po lekcji, także spokojnie. Ja już swojego kebaba zjadłem, Górnik swojego kebaba właśnie kończy jeść, a wy?
Lekcja 17, temat: Turcja.
Sobota, 27.04.24r., godz. 20:00.
pytanie #1 - 20:00, pytanie #2 - 20:10, pytanie #3 - 20:20, pytanie #4 - 20:30, pytanie #5 - 20:40, pytanie #6 - 20:50."
0
@emeu besiktas 13
0
@emeu trabzonspor demirspor
0
@emeu przed edycją miałem dobrze :)
2
@emeu stambuł, antalaya, izmir
1
@emeu siedem .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@emeu besiktas .
0
@emeu besiktas, istanbulspor, fenerbahce
0
@emeu besiktas istanbulspor
0
@Herato dobrze że Inter ma niedaleko swój stadion
2
@MesQueUnClub96 jaką zatokę? helską?
0
@emeu ooo panie, i tak co tydzień? Nie ma bata żebym w każdej kolejce uczestniczył.
0
@IronSanHybrid i pudeło tabletek
0
@barcelonaLM chyba szybciej
0
@Exerion to i tak o 20 więcej niż zwykle
0
@graco14 ok .
48
Według mojej technologii gol był
0
@JordiAlbion technologia mietka sprzed komputera
1
@kaczor14 a była kiedylolwiek w la lidze?
4
Niech zostanie, jako asystent Oscara