aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszedł chłop na rympał i karny
0
Dobrze że nie trzeba było grać dogrywki
1
@michal1899 nie, nie tylko Twoim
0
@PizzerMan masaż kobido to masaż twarzy, znam ludzi którym pomógł w migrenie
0
@PizzerMan próbowałeś masażu kobido?
0
@FCB_dimiC tu porządny liść się należy, a nie klaps
0
Więcej emocji jest w darcie niż w tej formel einz
2
@zadafcb normalnie oglądali, tak jak na żywo na stadionie
2
Deco to mi wygląda na kolaboranta
2
@MesQueUnClub96 ławka jest do siedzenia
2
Robercik elagancko wypocznie do tego czasu
1
@maroon mam podobnie
1
Jakby Lewy strzelił te 2 karne to byśmy wygrali :-P
1
@Tabaluga37 ale nie tego 40%?
1
@MesQueUnClub96 @Ptasior rozłożyć kogoś na łopatki
1
O nawet go Flick nie sprawdzi, jaja. Widać jest ciśnienie na zamknięcie roku obrachunkowego.
0
No i sfrajerzyli w drugim meczu z rzędu
2
A Pablo González Fuertes został, sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu.
0
@Lucyfffer a Hans Jörg Butt?
1
Belgia bierze mistrza Europy
1
@emeu dopiero czytam, a jestem lekko trącony, ale wybieram @FcPortoFan1999 bo coś tam się zna na polskiej piłce. Rano doczytam o co chodzi :P
0
@tristan87 okej
1
@HighestInTheRoom wary po cyce, cyce po wary, wary po kolana
0
10 lat liczone od 2028 roku, nie no zajebisty deal
1
@macio_944 król Padello
0
@FcPortoFan1999 w 2025 roku
0
@Robert_Kubica o panie, toś wymyślił
0
@FcPortoFan1999 on to pewnie nie ogarnia że Mbappe nie będzie już w PSG
1
Co bidny Dembele teraz pocznie w tym Paryżu jak mu funfel poszedł do Realu.
9
To będzie odpowiedź na Mbappe