0

Poszedł chłop na rympał i karny

0

Dobrze że nie trzeba było grać dogrywki

1

@michal1899 nie, nie tylko Twoim

0

@PizzerMan masaż kobido to masaż twarzy, znam ludzi którym pomógł w migrenie

0

@PizzerMan próbowałeś masażu kobido?

0

@FCB_dimiC tu porządny liść się należy, a nie klaps

0

Więcej emocji jest w darcie niż w tej formel einz

2

@zadafcb normalnie oglądali, tak jak na żywo na stadionie

2

Deco to mi wygląda na kolaboranta

2

@MesQueUnClub96 ławka jest do siedzenia

2

Robercik elagancko wypocznie do tego czasu

1

@maroon mam podobnie

1

Jakby Lewy strzelił te 2 karne to byśmy wygrali :-P

1

@Tabaluga37 ale nie tego 40%?

1

@MesQueUnClub96 @Ptasior rozłożyć kogoś na łopatki

1

O nawet go Flick nie sprawdzi, jaja. Widać jest ciśnienie na zamknięcie roku obrachunkowego.

0

No i sfrajerzyli w drugim meczu z rzędu

2

A Pablo González Fuertes został, sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu.

0

@Lucyfffer a Hans Jörg Butt?

1

Belgia bierze mistrza Europy

1

@emeu dopiero czytam, a jestem lekko trącony, ale wybieram @FcPortoFan1999 bo coś tam się zna na polskiej piłce. Rano doczytam o co chodzi :P

0

@tristan87 okej

1

@HighestInTheRoom wary po cyce, cyce po wary, wary po kolana

0

10 lat liczone od 2028 roku, nie no zajebisty deal

1

@macio_944 król Padello

0

@FcPortoFan1999 w 2025 roku

0

@Robert_Kubica o panie, toś wymyślił

0

@FcPortoFan1999 on to pewnie nie ogarnia że Mbappe nie będzie już w PSG

1

Co bidny Dembele teraz pocznie w tym Paryżu jak mu funfel poszedł do Realu.

9

To będzie odpowiedź na Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?