1



Wiadomo skąd Atleti miało kasę na Alvareza ;-)

1

Barca przygotowana tak jak Fajdek na igrzyska

1

@Pasiak barca one, aplikacja

0

@blakkudium ta transmisja wygląda jak gra Barcelon6

0

@TheNekro94 nie oglądałem pierwszej połowy więc się nie wypowiem :)

0

@Fabik87 u mnie do dupy póki co

0

Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie jest najlepsza

0

Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie najlepsza

1

@Herato Ronaldo Luís Nazário de Lima

0

@tristan87 do tesco akutat udało mu się wjechać

0

@tristan87 jeden traktorem na komendę chciał wjechać

0

@LeonadisPL T-Raperzy znad Wisły

2

@mordini123 Pat i Mat, asy nad asami.

0

@Dankho94isback luis enrique

2

W końcu odetnie pępowinę

0

@Culer9002 ale serwowali ci francuzi dzisiaj

7

"Sport: João Cancelo myśli tylko o Barçy"
to tak jak ja

0

Kto byłby mistrzem olimpijskim w spamie na la rambli?

4

Z dwojga złego, lepej być chvjowo przygotowanym na igrzyska i nie zdobyć medalu, niż być zajebiście przygotowanym na igrzyska, jak Fajdek, i też nie zdobyć medalu.

1

@kubix05 piękne to były igrzyska

0

@blakkudium same kapcie

0

Dobry artykuł, naprawdę. Myślę, że bez znaczenia z jakim numerem będzie grał.

0

@gaq a nie zrobił kupę?

0

Alcaraz pęknął? Czy pękł?

0

@escarabajo wezmą Silvę z powrotem?

0

@Ogorinho1974 taaaak

0

Po śladach, czy śladami?

1

@Rupert_Haubica oj tam, derby z al- zielonapietruszka to byłoby coś

1

@partymaker bo 4 lata wcześniej IO w Moskwie zbojkotowały USA i inne państwa zachodnie, w ramach rewanżu 4 lata później ZSRR i blok wschodni nie pojechaliły do Los Angeles. Wyłamały się m.in. Rumunia czy Jugosławia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?