aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo skąd Atleti miało kasę na Alvareza ;-)
1
Barca przygotowana tak jak Fajdek na igrzyska
1
@Pasiak barca one, aplikacja
0
@blakkudium ta transmisja wygląda jak gra Barcelon6
0
@TheNekro94 nie oglądałem pierwszej połowy więc się nie wypowiem :)
0
@Fabik87 u mnie do dupy póki co
0
Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie jest najlepsza
0
Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie najlepsza
1
@Herato Ronaldo Luís Nazário de Lima
0
@tristan87 do tesco akutat udało mu się wjechać
0
@tristan87 jeden traktorem na komendę chciał wjechać
0
@LeonadisPL T-Raperzy znad Wisły
2
@mordini123 Pat i Mat, asy nad asami.
0
@Dankho94isback luis enrique
2
W końcu odetnie pępowinę
0
@Culer9002 ale serwowali ci francuzi dzisiaj
7
"Sport: João Cancelo myśli tylko o Barçy"
to tak jak ja
0
Kto byłby mistrzem olimpijskim w spamie na la rambli?
4
Z dwojga złego, lepej być chvjowo przygotowanym na igrzyska i nie zdobyć medalu, niż być zajebiście przygotowanym na igrzyska, jak Fajdek, i też nie zdobyć medalu.
1
@kubix05 piękne to były igrzyska
0
@blakkudium same kapcie
0
Dobry artykuł, naprawdę. Myślę, że bez znaczenia z jakim numerem będzie grał.
1
https://weszlo.com/2024/08/06/bartosz-frankowski-tomasz-musial-sedziowie-alkohol/
Ci dopiero zrobili pranka
0
@gaq a nie zrobił kupę?
0
Alcaraz pęknął? Czy pękł?
0
@escarabajo wezmą Silvę z powrotem?
0
@Ogorinho1974 taaaak
0
Po śladach, czy śladami?
1
@Rupert_Haubica oj tam, derby z al- zielonapietruszka to byłoby coś
1
@partymaker bo 4 lata wcześniej IO w Moskwie zbojkotowały USA i inne państwa zachodnie, w ramach rewanżu 4 lata później ZSRR i blok wschodni nie pojechaliły do Los Angeles. Wyłamały się m.in. Rumunia czy Jugosławia.