aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS zerżnięte z reklamy old spice, chyba że old spice ich sponsoruje
2
Pjanić zaprezentowany w cska
1
@Bernard777 i Stal i Resovia grają na stadionie miejskim
1
@IronSanHybrid karczma Góralska Kryjówka
0
@KRISU77 na szofera go chyba stać
2
Oby Wojtek dał tyle radości co Aubameyang
0
@Destroyer_of_Worlds skoro wszyscy tak twierdzą
0
@Destroyer_of_Worlds do LM chyba nie może być zgłoszony w trakcie sezonu
1
@Safrani Wielki Szu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrykBarca deszcz
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/deszcze-niespokojne-mecz-serie-a-opozniony-wideo/251052
1
@David_Martin i Sławek na lewe skrzydełko
0
@MesQueUnClub_87 Buczkowski Buczkowskim, ale pani Dorota hmmm
2
Ło matko, ten nieudacznik, będzie się działo
0
@Katalończyk 99 pod prysznicem
0
@MESSIah16 tu powinien być zarzut zabójstwa
0
@Krzysztof1987 pręgież i chłosta
0
@siuuu kto to? szabrownik jakiś?
2
@mordini123 to jak już się pożegnał, to teraz powitanie w Barcelonie
0
@AFA myślełem że to tylko u mnie tak do dupy chodzi
1
@pikass14 narzędzie wielofunkcyjne takiego typu
https://allegro.pl/oferta/narzedzie-wielofunkcyjne-parkside-pmfw-310-g4-310w-15244182564
1
@pikass14 wyrzynarka oscylacyjna
4
@tbas teraz chłop z pokrętłem lewej nodze, brazol i goleador, tak jak za luczo
4
@arasz1819 czyli obrażać mogą tylko ludzie sukcesu mieszkający w złotych willach?
0
@barcelonaLM a to Michał siedzi w studio? Czy Marcin?
1
@ObiwanKenobi i to na wyjeździe
1
@Toretto
Oj, nie.działa już niestety
0
@Barcaa12 oj tam Araujo wie coś o tym
1
@abram3k erotoman gawędziarz ruchacz teoretyk