aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston cóż, tak to jest jak człowiek regulaminu nie czyta
1
@KrychaFCB @Limaker Spotkanie skomentują Adam Marchliński oraz Jakub Kręcidło.
1
@mekston Gdynia i Gliwice
5
@kamil_veb starszy za młodszego w tym przypadku
8
@La Pulgaa ten młody jest starszy od Balde
0
@Kinginiesta tak zrobię, bo to dla mnie jawna kpina.
Czyli ligi angielskiej nie masz? Oprócz ochłapów na C+?
1
@yoli @norbi77 @Kinginiesta powiedziałem, że do końca roku zostaje przy tym co mam, że podpisali umowę na sublicencję z tvp na LM i mi to wystarczy. Z końcem roku wypowiadam umowę i cześć. Laska mówi, że takie mają pakiety, to jej powiedziałem niech je sobie trzymają. Ciekawe czy jak masa ludzi porezygnuje to im rura zmięknie, przykładowo licząc 50tys. abonentów x115 zł to wychodzi niecałe 6 baniek miesięcznie w dupę. Wzrost abonamentu o 35% żebym miał to samo i umowa na 2 lata to dla mnie kpina.
1
@visca_josef obejrzyj ostatni film Ćwiąkały
1
Ciekawe czy i kiedy zmięknie rura asom z Canal+, bo to co mi zaproponowali dzisiaj za przedłużenie umowy to nieśmieszny żart.
Mam umowę do końca roku, płacę 115 zł za cały sport z elevenami, viaplay, eurosportami, a dzisiaj dzwoni do mnie pani i proponuje żebym płacił za to 156 zł. Mistrzowie.
0
@Odcinkowy to fakt
0
@Kgorecki2500 a kałacha ogień pojedyńczy, czy ciągły?
0
@Kgorecki2500 nie strzelałem z pistoletu, z kałacha miałem okazję, robi wrażenie.
1
@Kgorecki2500 tylko kałach
4
@Sulimo a nawet antypatyczny.
1
Wczoraj na trybunach nie wyglądał na zniecierpliwionego.
0
@4Fabregas4 taaa, chłop nawet biegać nie potrafi
3
@Pawel13sz będzie jak znalazł na styczeń
1
Ale amatorka .
3
Zdążył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 kontra @tristan87
Partidazo
0
@kinioo 30stego zamyka się okienko w Hiszpanii
1
@kinioo do 30 sierpnia
0
@Luciano99 stać nas na transfer, nie stać nas na rejestrację, czego nie rozumiesz?
1
@Campeon87 zwłaszcza Enrico
1
@Comentateiro no to nie
6
@Comentateiro z chorobowym?
0
@IronSanHybrid napisz, czy gładko będzie też wychodzić
1
@Bogan strava albo runkeeper
3
Tajemnicza postać, szpieg z krainy deszczowców, karrramba