aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ma trenerów, tylko słabych
26
"Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda,
Tak się zaczyna wielka przygoda..."
1
@Encore że baciaty nie tańczyli
11
Powinni mu jeszcze znaleźć dobrego psychologa
10
Simons może ma za ciasno te warkoczyki zawiązane, dlatego robi miny jakby mu się srać chciało.
0
@arasz1819 no tak ;-)
0
@Lucyfffer bo musi być jedenastu chłopa
0
@arasz1819 to jeszcze nie tak daleko od Rzeszowa
0
@arasz1819 gdzie są Sulistrowiczki?
0
Lamine strzelił na 1:1 a reakcja Pedriego jest przy stanie 2:1
1
@BulaKG ociera łzy szczęścia banknotami
0
@Douglas no właśnie, też miałem pytać
0
@Albatros oni tacy nie są
5
Sprzedać póki coś wart, żeby nie zostać z nim jak z Umtitim
0
Pickford to niezły pajac
0
@PaPo cięcie getrów daje tyle samo co kiedyś plaster na nosie
2
@Firestone i niż Felix z karnego
1
Wyrównują fajf o kloki
2
@Donio gest ze wskazaniem na swoje jajca w kierunku Słowaków po wyrównującej bramce w meczu 1/8.
5
No i jest dogrywka no i jest okazja otworzyć kolejne piwo
2
Aj Pepe, że mu po plecach nie przeszedł
0
@FcPortoFan1999 tylko Andrzej Zydorowicz
4
Szansa! Aj jezusmaria!
9
@MesQueUnClub96 najlepiej samobójczą
0
Meczycho, oby była dogrywka
0
@Jonyx niby tak, ale teraz to 99% wpisów to spam o trwającym meczu
3
@Jonyx dobrz że chce Ci się pisać na rambli
0
@kamiVeB Carvalaj, już po pierwszej.żółtej było wiadomo że pauza w półfinale
1
Ten Taylor to dzban nad dzbany
0
@BorzyKrzys oboje z Podkarpacia