0

@FcPortoFan1999 ma trenerów, tylko słabych

26

"Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda,
Tak się zaczyna wielka przygoda..."

1

@Encore że baciaty nie tańczyli

11

Powinni mu jeszcze znaleźć dobrego psychologa

10

Simons może ma za ciasno te warkoczyki zawiązane, dlatego robi miny jakby mu się srać chciało.

0

@arasz1819 no tak ;-)

0

@Lucyfffer bo musi być jedenastu chłopa

0

@arasz1819 to jeszcze nie tak daleko od Rzeszowa

0

@arasz1819 gdzie są Sulistrowiczki?

0

Lamine strzelił na 1:1 a reakcja Pedriego jest przy stanie 2:1

1

@BulaKG ociera łzy szczęścia banknotami

0

@Douglas no właśnie, też miałem pytać

0

@Albatros oni tacy nie są

5

Sprzedać póki coś wart, żeby nie zostać z nim jak z Umtitim

0

Pickford to niezły pajac

0

@PaPo cięcie getrów daje tyle samo co kiedyś plaster na nosie

2

@Firestone i niż Felix z karnego

1

Wyrównują fajf o kloki

2

@Donio gest ze wskazaniem na swoje jajca w kierunku Słowaków po wyrównującej bramce w meczu 1/8.

5

No i jest dogrywka no i jest okazja otworzyć kolejne piwo

2

Aj Pepe, że mu po plecach nie przeszedł

0

@FcPortoFan1999 tylko Andrzej Zydorowicz

4

Szansa! Aj jezusmaria!

9

@MesQueUnClub96 najlepiej samobójczą

0

Meczycho, oby była dogrywka

0

@Jonyx niby tak, ale teraz to 99% wpisów to spam o trwającym meczu

3

@Jonyx dobrz że chce Ci się pisać na rambli

0

@kamiVeB Carvalaj, już po pierwszej.żółtej było wiadomo że pauza w półfinale

1

Ten Taylor to dzban nad dzbany

0

@BorzyKrzys oboje z Podkarpacia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?