2

@kubix05 ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 i będzie 3:0

3

@David_Martin zanim Coutinho strzelił to już było po frytkach

0

@Encore a Sir Charles Barkley?

0

@emeu uuu, wielki piątek, raczej beze mnie

0

@emeu henry i p maldini

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@emeu reading stephen hunt

1

@emeu 2002/2003 .............

1

@kubix05
Co je miś Uszatek na kolację? Pora na dobranoc.

2

@Rust_Cohle a nawet początek

0

@RysiuBaza Słońcom

3

"Ciężko jest być synem króla sedesów"

0

Bez koksu karaś to zwykły leszcz

0

@Kgorecki2500 Tyszka obieżyświat, startował już z kilku okręgów

1

@QQL5 @roberto1212 i jak, weszliście bez problemów?

0

@ranger3120 ale w sensie że będzie was trzech?

0

@roberto1212 dowód miałem, ale nigdy mi nie sprawdzali. Najpierw patrzą czy masz bilet, nie sprawdzali danych, potem kontrola osobista przed stadionem i wchodzisz przez kołowroty kodem kreskowym z biletu. Patrzą tylko żeby nie wpuścić najbardziej pijanych. Do tej pory nie miałem żadnego problemu, tak jak pisałem na Narodowym byłem na meczu z Niemcami, wcześniej Belgia i Holandia. Do tego ze Szwecją na Śląskim. Nigdy nie miałem biletu na swoje dane i nigdy nie było problemu z wejściem. Obyś nie był nawalony jak szpadel to spokojnie wejdziesz, pozdro.

0

@roberto1212 ostatnio byłem na Polska Niemcy w tamtym roku w czerwcu, nie było problemu

0

@roberto1212 mam, raz wchodziłem na bilet jakiejś kobiety

1

@Kratos1990 to nie powód, to okazja

3

@FCBparasiempre tak jest, trzeba uczcić oglądając maszynę Probierza.

1

@TheNekro94 jamknik, niemiecka rasa

0

@Blue9 a ie wyrejestrowali go do końca sezonu?

2

@Rhaan albo cała reszta jest jeszcze ujowsza

1

@kubix05 przygód kilka wróbla Ćwirka

1

@Who_you_mam z tym krupnikiem to nie mam problemu

0

@QQL5 bez problemu, byłem kilka razy na kadrze, nigdy na swoje dane na bilecie

1

@kubix05 krupnik

5

Cóż za zaskoczenie.

0

@Cataloniec94 Wolałbum Twaro, czy Pełkę zamiast Smoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?