1

@Emhyr chłopa na żółtko elegancko wyciął

0

@Klejnot_Nilu Fabiński, Fabiański, co za różnica

0

Ronaldo kopie w dupę Katarczyków z PSG

6

Ernest uśnie na ławce i pykniemy ich 2:0

3

Luke Littler, pierwszy leg i 9ta lotka, jebaniutki

0

@tristan87 odeszła Maja to.się posypało

0

@Colon Kazbek Peak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W Leeds jeden z najlepszych zawodników, podobnie jak Raphinha, gorszy od Romeu nie jest.

0

Trenowanie Barcelony, niespełniony, mokry sen Mourinho i niech tak pozostanie.

0

@Chaoss strava, runkeeper

5

Wymienić za Maguire

0

"Każda porażka jest nawozem sukcesu"

0

@Emhyr Sylvinho

0

@regatta52 od stycznia

1

@JimMorrisonFCB Popiołka nie grał Wacław Kowalski?

9

Dawać Real, póki jesteśmy w formie.

0

@Stagiryta pytanie do faceta, czy kobiety?

1

Nie no elegancko, wpuszczać chłopa po kontuzji na kartoflisko, co mogło się nie udać.

1

Łysy sabotażysta w końcu schodzi

0

@stone80 Świętokrzyski to blisko jakiej granicy jest?

1

@stone80 wszystkie? Świętokrzyski, Wielkopolski, Ojcowski, Kampinoski

0

@FcPortoFan1999 przynajmniej jeszcze jednej

0

@Arkon Liverpoolu?

0

@poskus a nawet Vitorek

0

Wskakujemy na podium, teraz to już poleci

0

Xavi to taktyczne zero koma zero

0

Ten gwizdek to Bklasy nie powinien sędziować, największy kiep w Hiszpanii

0

Marność nad marnościami i wszystko marność

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?