aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 to tylko gry
1
Hej Stal!!! .
0
@Emhyr to po włoskiemu chyba
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, od czasów Franka Smudy ;-)
0
@Faro jak co zrobi?
0
@FcPortoFan1999 i prawidłowo
0
Thiago Silva z niezłym babolem
0
@FCB24 niby jak strzelilibyśmy 2 gole?
2
@Culer9002 jutro19:00, ostatni odcinek tego sezonu
0
@Kgorecki2500 odpowiadam: z kimkolwiek
1
@Bobo25
W jednym aucie mam takiego avionauta jak Ty, z tym że mam z mocowaniem na isofix. Dodatkowo z przodu ma nogę, do blokowania sztywności, którą zapiera się o podłogę. Ten fotelik nie lata na boki, jednakże samo mocownie jest jak dla mnie do dupy. Ciężko go wypiąć i wkurzało mnie to, więc kupiłem do drugiego auta drugi fotelik. Tak jak pisałem wybór padł na Recaro model Monza.
Ten z kolei ma samo mocowanie isofixem, bez tej nogi, i faktycznie nie jest tak sztywno zamontowany jak ten avionaut. Myślę jednak że nie ma to znaczenia, bo dzieciak jest przypięty do niego pasami samochodu, tak jak dorosły pasażer i w razie w, to pasy się napną i to one trzymają. Wydaje mi się że to kolebotanie na boki występuje u każego producenta, który ma mocowanie tylko isofixem, bez tej dodatkowej nogi.
Cybex to dobra firma, także jak sprzedawca mów że tak ma być to raczej wie. Aczkolwiek lepiej żebyś nie musiał przekonać się na własnym przykładzie. Pozdro.
1
@Bobo25 odpiszę jak wrócę z biegania :-)
0
@reloaded był taki przepis, ale go już nie ma
6
Latający cyrk Monty Pythona...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bobo25 spoko
Osobiście poleciłbym Ci fotelik marki Recaro, ja mam model Monza. Recaro to producent m.in. foteli samochodowych do samochodów rajdowych. Poczytaj o tym producencie.
1
@Bobo25 masz narysowane na prawym oparciu jak zapinasz pas od samochodu w tym avionaucie.
Mam taki sam w jednym aucie.
W drugim mam recaro i zdecydowanie mogę polecić tę firmę.
0
@Bobo25 zapinaj córkę w foteliku pasami z samochodu, fotelik powinien mieć przetłoczenia na pas od samochodu
0
@July_6_BcN Lucjusz Nadbereżny
1
@Gaucho mam tak samo
0
@Malkey95 powodzenia bracie
1
@Malkey95 chyba już wejdzie, 3:1
1
@Malkey95 no to mają karnego
0
@Slazzy w Rzeszowie masz 3 jednostki, na ul. Lwowskiej, Langiewicza i Dąbrowskiego
1
@Kapitan hawk golas Betisu
2
@ranger3120 owczarek środkowoazjatycki
0
@Firestone taa, zorientował, pewnie mu ktoś podpowiedział
1
Na filmikach z treningów każdy ładuje w okienko, a w meczu żadnej dobrej wrzutki.
3
Adam Mickiewicz: Dziady
0
@Nazio_87 ktokolwiek