La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

4

Wiecie, że Eric Garcia ma 21 lat? 21! Ma prawo popełniać błędy, ma prawo się pomylić i może jeszcze nie raz mu coś w meczu nie wyjść!
Zagrał źle, ba, zagrał fatalnie. Przytrafił się okrutny farfocel, a później już poszło lawinowo - każda decyzja była na spaleniu.
Jeżeli chcemy odrzucać każdego dzieciaka po średnim meczu i większym błędzie to gratulacje. Będziemy rotować obroną do usranej śmierci, bo piłka nożna to gra błędów i nie takim piłkarzom jak Eric przytrafiały się większe wielbłądy.

Bardziej przerażający jest fakt, co w pierwszym garniturze uparcie i konsekwentnie robi Sergio Busqets, grając kolejne 90 min z rzędu!?

konto usunięte

3

@mokrychlopiec Tu nie chodzi tylko o bledy ale ich wage i dodatkowo potencjal tego zawodnika.
Oprocz wyprowadzania pilki on nie ma zadnej cechy, ktora czynilaby z niego kandydata na obronce swiatowego formatu.
Bardzo slabo gra cialem, szczegolnie jak na stopera, nie jest dominujacy e grze w powietrzu, na problem z tajmingiem przy wslizgach i nie jest ani szybki, ani silny a wrecz powolny i apatyczny.
A z inteligencja boiskowa u niego jak u Busiego. Niby bystrzak ale jak cos odp to jakby tak jakby konczyl OHP…

0

@mokrychlopiec nie, nie ma prawa robić takich błędów, nie na tym poziomie, chłop się nie nadaje na ten moment

0

@mokrychlopiec Problem w tym że on ciągle popełnia błędy a mecze gdzie zagrał dobrze można policzyć na palcach u 1 ręki. Nie możemy usprawiedliwiać chłopaka po każdym słabym meczu tylko dlatego że ma on 21 lat i trzeba to zrozumieć. To jest Barcelona a nie jakiś 2 czy 3ligowiec i w ogóle klub nie powinien ściągać takich półśrodków taka jest prawda. Ściągnęliśmy rezerwowego z City, który mało co tam grał tylko dlatego że jest naszym wychowankiem i że jest młody ale niestety to za mało bo sam potencjał nie wystarczy. Co do Busquetsa się w pełni zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?