1

@Janas11224 zawsze zostaje ŁKS- Łęczna, albo Girona-Rayo

0

@Colon pasztet podlaski

0

@JohnnyBarca tak jest!

25

Messi asystuje przy golu dla Urugwaju?

0

Póki co to najlepszy w tym meczu to jest komentarz Jacka Laskowskiego.

0

To co, teraz Koeman out?

0

@Uukasz_93 spojrzeli pod nogi i zobaczyli że m się trzęsą, dlatego nie jest dobrze.

1

@MiloszFCB1899 o tak, zwłaszcza dzisiaj podczas 22 kilometrowej przebieżki

0

@Ronmes Modrić Luka

6

Euro Eurem, ale lejemy Niemców w siatę w Lidze Narodów 3:0, do 22, do 19, do 20.

0

@doc moja pierwsza fura to Zastawa 1100p :-)

0

@SinMistico 2007-2009

0

@VamosRakieta Węgrzyna to się piło za gówniarza

3

Wy tu o Euro a tymczasem karne o awans do finału barażu o ekstraklasę, Łęczna wygrywa z Tychami.

0

@IronSanHybrid nie poprawiło mi to humoru.

0

@Uukasz_93 irytujący typ imo

1

@kubix05 takiego nie miałem, ale był już kolorowy Helios :-D

1

@Janiama 6:0, a co
kto da więcej?

1

@AleksanderFCB gówniarz XD

1

@avexavi w siatkę ich rozdupcymy, chyba

2

@Sonofpanda @Lopezz80 plus wygrana w Igrzyskach Olimpijskich

5

TVP1 Euro, TVP2 Polacy w LN, Kurskiemu słupki wyebią w kosmos, tylko czekać na tweety.

1

@BarcaaVEB ale piszesz o piłce nożnej, czy siatkowej?

2

@fart pojadę standardowo, pizza i kebab.

1

Za niecałą godzinę Jacek Gmoch w porannej rozmowie w RMFie u Roberta Mazurka, hehehe

1

@tristan87 z Tadeuszem?

1

@Muszynianka to jutro chyba

0

@Yosemite dlaczego Surinam gra w Concacaf, tak jak i Gujana i Gujana Francuska, a nie gra w Conmebol?

0

@RivaldoVitorBorba gra, Domachowską Martę

1

@SaulGoodman przecież i tak kończy kadencję w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?