alekpalek
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz się skończą opcje i wezmą Muriqiego
0
Zaraz się skończą opcje i wezmą tego Muriqiego
3
Już za te 30 milionów lepiej kupić Rashforda
11
Niech go wezmą. Przyszedł do Barcy z premier league, może nie załapał stylu gry, ale spełnił swoje zadanie. Czasem gra chaotycznie, ale co najważniejsze - przynosi całkiem niezłe liczby - 27G/A. Uważam, że spełnił swoje zadanie.
0
A jednak. Dobrze że go Barca nie kupila
0
Oczywiście że jest opcja pozostania, ale Lewy nie chce grać za tak niską pensje
2
Po co ten Roony widać że sobie nie radzi za bardzo a Rashford grał o wiele lepiej po wejściu z ławki za Roony-ego
2
@MeAndSwan niech zostanie
5
@Marcelinho132 tak samo jak Tom Heaton w Man utd
1
Pewnie mnie wssyscy skrytykują, ale uważam że trzymanie Flicka na ławce trenerskiej powoli zaczyna nie mieć sensu.
To już nie jest sezon w którym wszystko ze wszystkimi wygrywali. W tym sezonie Barca nie wygrała ani jednego meczu z dobrą drużyną Europejską (nie licząc hiszpańskich). To już po prostu nie działa. Z roku na rok będzie coraz gorzej
0
@masik86 ale teraz się udało
0
@ZwyklyCuler48 no tak ale jednak jak Atletico się zastawi lepszą opcją będzie 9
0
@lincoln25 też tak uważam ale jednak jak Atletico się zastawi to potrzebna nam 9 a nie napastnik który wybiegnie na puste pole
0
Bez przesady nie jest aż tak zły
0
@Kaisuj i jeszcze lagodzącą przyczyną było to jescze że piłkarz Atletico źle przyjął piłkę i mu wyskoczyła daleko od niego więc nie miał na celu zaatakowanie jego nogi
1
Czemu wszyscy przewidują że ferran wyjdzie? Przecież Lewy strzelil gola a ferran tylko asystę zaliczył
0
Oczywistym wyborem jest Rahphinha hat trick w kolejnym meczu 2 gole i 2 asysty
0
@ZuczekFCB1899 ostatnio w meczu Anglia Urugwaj dobrze grał
0
@orgazm44 Inigo Martinez też był prawie emerytem, a jednak był kluczowym zawodnikiem Blaugrany
0
@Wiktor91 nawet gdyby balde czy kounde byl zdrowy lepiej żeby Cancelo został na tej lewej obronie a Rashford śmigał na skrzydle
1
@Rewolucja123 Fermin na tej lewej stronie to gra średnie spotkania
11
Miejmy nadzieję że Rashford podoła zadaniu i będzie pokazywał to co we wczorajszym meczu
0
@barcowy1899 fermin nic tam nie robi na tej prawej stronie jak już tam wychodzi
0
@Macior79 to tylko przewidywane składy
0
@secret_fcb ale sesko pewnie nie sprzedadzą
1
No w sumie to nie takie głupie bo my nie mamy kasy na Rashforda, casado za dużo to on nie gra, wraca gavi, a united szuka defensywnego pomocnika
4
No w sumie racja bo dostają Karne średnio co tylko 2 mecze a nie na każdym meczu
0
@HavertzKai ''Wygląda jednak na to, że Lamine Yamal wcale nie był wściekły na to, że Hansi Flick ściągnął go z boiska, ale na sędziego, który napomniał go w tym meczu żółtą kartką, a także nie podyktował rzutu karnego"
0
Manchester United na 10?
1
@ketrab321 no nie wiem te ostatnie mecze Barcelony z Szczęsnym w bramce niezbyt udane, np. Mecz z Brugią