alekpalek
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No w sumie racja bo dostają Karne średnio co tylko 2 mecze a nie na każdym meczu
0
@HavertzKai ''Wygląda jednak na to, że Lamine Yamal wcale nie był wściekły na to, że Hansi Flick ściągnął go z boiska, ale na sędziego, który napomniał go w tym meczu żółtą kartką, a także nie podyktował rzutu karnego"
0
Manchester United na 10?
1
@ketrab321 no nie wiem te ostatnie mecze Barcelony z Szczęsnym w bramce niezbyt udane, np. Mecz z Brugią
9
@Maysterme i tak by nie było
0
Ja to jednak bym zamiast Raphinhi wstawił Rashforda. Raphinha nie w formie a w poprzednim starciu z Newcastle Rashford nas uratował a poza tym grał przexiwko tej druzynie kilka lat
7
Wolałbym żeby jednak Araujo wyszedł na środek obrony, ponieważ ostatnio po wieściach z ławki dobrze grał i trzeba się nastawić na to że będzie dużo różnych, a z rożnego Araujo umie walnąć glowke
6
Niestety trudno będzie yamal pewnie potrajany raphinha podwajany. Mam nadzieję że geniusz pomocników pomoże
1
I dobrze trzeba trenować aby trzymać formę
0
@MaryNara Manchester jest czerwony
0
@Guillegavira Superpuchar mniej ważniejszy
1
@nekker no dobra ale rashford nie mógł dzisiaj grać a lewy niewiele więcej zrobił niż ferran
2
Z lewego kasy i tak nie dostaną a z ferrana dostaną dużo forsy i pozbędą się kaszaniarza setek
1
Lewandowski niżej niż Neymar? Śmiech na sali
4
Niech zostanie to pouczy trochę Joana. Ogólnie jako zawodnik to za dużo z niego nie ma pożytku ale jako nauczyciel, czemu nie?
0
Niech idzie do Manchesteru united
0
Gdzie to można obejrzeć
1
Boże co on za skład wyczarował
0
Niech wybierze Legię tam będzie grał dużo
0
@Metalowy14 ale gdyby Haaland przyszedł do klubu to możliwe że mbappe by zszedł na lewe skrzydło
12
Nie ma ich bo EA sobie ubzdurało że Yamal i Raphinha są środkowymi pomocnikami
3
@Guillegavira moim zdaniem on dobrze współpracuje z Lewandowskim ale prawie ostatnio razem nie grają
2
@RC28 ale 30 milionów za Rashforda to i tak promocyjna cena
9
Moim zdaniem lewy wyjdzie w wyjściowym bo ostatnio ferrana nie zdjął co może oznaczać że go nie oszczędzał
0
Czy jak ferran był trzymany do końca bez odpoczynku czy to znaczy że lewy zacznie od pierwszej minuty finał?
1
Wreszcie wystawił Araujo do ważniejszych meczy
1
@aiven dokładnie
0
Głupi ten yamal
0
Ja bym dał na obronę Araujo zamiast Erica. Eric jest za wolny na Mbappé, a Araujo jest szybszy i mocniejszy fizycznie