ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Fati to już częściej wraca po kontuzji niż gra
0
@wojopancer Ja bym się bał iść w takie porównanie, bo zaraz się okaże, że ostatnim Jedi został Vinicius. :)
0
@PatrykBarca To jest najgorsze, że takie drużyny na własnym stadionie się spinają na 150% na mecz z nami i przy wsparciu kibiców robią problemy, a potem grają padakę standardowo.
0
@draxidox Czy to nie PiS stracił subwencje za wykorzystywanie spółek skarbu państwa do robienia kampanii politycznej?
Przecież oni robią to samo.
2
@Eklerek Trzeba przyznać, że trafne :)
2
@Kgorecki2500 choroba psychiczna
6
Jest przynajmniej większa szansa, że jeszcze nie jest skorumpowany :)
0
@FcPortoFan1999 Rosja w sumie potrafi bez pomocy zewnętrznej :) Ale to właśnie kwestia czy jesteś państwem niezależnym czy nie
0
@MOLESTA Messi mając 19 lat marnował i tak procentowo mniej niż najlepsi doświadczeni napastnicy. :) On miał fenomenalny strzał, nie ma co dyskutować z liczbami.
0
@Stinger_ no to fakt, że wyjazd to wyjazd
0
@FcPortoFan1999 To prawda, a do tego jest możliwa w państwach niezależnych, a my już jesteśmy dość mocno związani choćby z UE, żeby było możliwe "wprowadzenie" dyktatury.
2
@gaucho104 Myślenie, że jakby rządziła Konfederacja, to byłaby dyktatura to wyraz kompletnego poddania się propagandzie wyborczej. :)
0
@Stinger_ Dokładnie ten format jest tak zrobiony, że przed ostatnim meczem w ogóle nie ma co się emocjonować, tylko trzeba wygrywać mecze po kolei.
Najgorsze jest to, że takie City czy Real mogą grać paździerz, a potem ty grając świetną piłkę na nich trafiasz. :)
0
@Fake69 On ma świetne momenty na boisku jak gra, ale wydaje mi się, że u Flicka dostaje teraz presezon, więc zanim dojdzie do optymalnej formy fizycznej to może trochę minąć.
1
@mientusek1407 A czemu nie odwrotnie? Ja obecnie bardziej bym się obawiał Atalanty.
2
@bady48 Chciałoby się obok nich jeszcze wsadzić jakiegoś "wielkiego murzyna", czyli tego fizycznego DMa i to byłby już kompletny środek pola.
3
@David_Martin Toż to mit, kawa jest źródłem magnezu :)
9
Wygląda to bardzo ładnie. Kto by się spodziewał przed sezonem.
0
@Lucerfi poszły na canal plus, nie wiem czy da się znaleźć to u nich
0
@GigiAmoroso on jest po prostu w miarę dobrym napastnikiem i jest bardzo duży, to jego zaleta.
0
@KamQiX do szejków
0
@Fake69 Ale tak naprawdę to po prostu pech, że nie wygrywaliśmy do przerwy
0
Wywiady Ćwiąkały z Kounde i Casado top
0
@Arcybiskup Niemożliwe chyba
3
@Pawlusek Inigo to taki standardzik zrobił jak wielu obrońców. Ale Cubarsi to aż śmiesznie gościa popchnął jakby w szkole na przerwie chciał komuś wp****ć xD
0
@esem91 Tak, tamta nawet daje radę, ale to wyjątek. Ta ewidentnie wsadzona na siłę tylko dlatego, że jest kobietą.
0
@Peniu To, że tracimy głupio to racja. Ale to często są takie farfocle typu Cubarsi czy Pena dziś. Obrona jako formacja gra spoko, dziś nie było źle, tylko błędy się zdarzają za często. Jak Araujo wróci to może będzie lepiej. No i Szczęsny, ale tu pomarzyć tylko można.
2
@MesQueUnClub_87 No dokładnie. On strzelał koszyki goli już w młodzieżówkach. Pique kiedyś opowiadał jak grali z Realem chyba jakieś U15 i gadali sobie przed meczem z chłopakami z Realu, że tym razem powinni się ich bać, bo mają takiego małego, nowego zawodnika i Messi strzelił 5 goli w tym meczu. xD
0
@Czerwo64 niestety
0
@MOLESTA Oj, Messi to akurat miał fenomenalny strzał nawet jak miał 19 lat. :)
Nie miał tylko takiej odwagi i ego, żeby samemu strzelać.