1

Chyba najlepszy przegrany mecz jaki widziałem. Zagraliśmy super, ale nic z tego

0

Przynajmniej po nowym roku gorzej być nie może xDD

1

Gramy mega dobry mecz. 9 na 10 takich meczów by się zakończyło kilkubramkowym zwycięstwem

1

No i jak zwykle przeciwnik ma lepszego bramkarza niż my

1

No pecha po prostu mają, na psyche im weszło i nie mogą strzelić. Ale mecz i gra dobra.

0

Dobrze Lewy w końcu

10

Ale im na głowę siadła ta nieskuteczność xDD

0

Czemu ten Ferran sam nie strzelał w takiej sytuacji

4

Jak Ferrran gra na skrzydle, to mu skill spada o 20 punktów. A i tak nie ma jakiegoś dużego.

0

Podoba mi się ten asystent trenera. Fajnie klaszcze i motywuje xD

0

Dobre zmiany w końcu

0

Nawet jak nie wygrają, to mecz bardzo spoko, ale niestety wyniki mogą być smutne

1

No i Real liderem...

0

Niedobrze, bo jeszcze nam wsadzą coś w końcówce

1

O Jezus Maria, ale podanko!

1

Przy tych ogórach to nawet Balde wygląda jak profesor xD

0

W sumie to ja nie wiedziałem, że Rafa umie tak dryblować

4

@esem91 W medialnych meczach to przychodzi trochę zmotywowanych kibiców. Ale problem jest z ogórkami, bo wtedy jest stypa.

0

W sumie w ogóle nie widać braku Yamala. Tzn jakby grał to nie wiem czy zagrałby lepiej od Rafy na tej prawej stronie.

0

@Szymemdymek Bo Raphinha gra na prawej szeroko, to nie ma go do wybiegania. Chociaż ze 2 razy i tak fajnie wybiegł.

5

@Bocheno1 jak ogromny procent bramek w piłce nożnej :)

0

@Szymemdymek Lewy jest typową 9, znajduje się w sytuacjach, więc git

0

Ci z Eleven na czarno przyszli na pogrzeb pogłosek o mistrzostwie Atletico

0

Barcelona w managerach piłkarskich powinna mieć takiego skilla, że co sezon dostaje golden boya z maksymalną ilością gwiazdek.

2

Fermin tylko lekko odstaje poziomem, a tak to skład top

1

Ta ostatnia seria Kotletiko to przypadek musiał być. Grają jak na początku sezonu.

4

Ale fragment gry kosmos

0

Dziękuję

1

Proszę strzelić gola

2

Ale szwindel znowu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?