ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to mega beka, że podobno Pena się spóźnił i dlatego Szczęsny gra xD
Życzyliśmy mu tego wielokrotnie i w końcu się spełniło.
0
No nieźle, człowiek wchodzi 5 minut przed meczem, Szczena w bramce i od razu humor gituwa :)
0
@GeneralXavi Niestety tak, ale każda kolejna władza dodaje swoich. Co gorsze wymyślają coraz ciekawsze wynalazki typu Minister ds równości.
2
Albo media się mocno nudzą albo Araujo i jego agenci uruchomili właśnie proces negocjacyjny.
20
@macio_944 są również badania przeczące tej hipotezie.
Widziałem to kiedyś. Jest wiele błędów metodologicznych, kwestia definicji "prawaka" czy "rightWingera".
Równie dobrze możesz powiedzieć, że blondyni czy bruneci są bardziej podatni na manipulację i z pewnością któraś z tych hipotez jest prawdziwa. :)
Każdy z nas ma predyspozycje do bycia manipulowanym na różnych płaszczyznach, jedni w takich, a drudzy w innych.
Ale jeśli ktoś chce w to wierzyć, poczuć się lepszym od "tych drugich" i mieć lepszy humor, to ja nikomu nie zabraniam.
23
@macio_944 Randomowe konto? To konto jest tubą propagandową i sieje taki hejt na przeciwników politytycznych, że to się w głowie nie mieści. Już sama nazwa powinna dać do myślenia.
Szczerze, jeśli mam wybór pomiędzy tymi ludźmi, a ludźmi, którzy lajkują "Osiem gwiazd" to wolę tych pierwszych.
"osoby o poglądach prawicowych są niestety dużo bardziej podatne na wszelkie manipulacje i antynaukowe teorie" - to bardzo naukowa teoria. :)
0
@ViscaelBarca2007 Barcelona chyba tak nie umie. Albo intensywność 100% albo przegrany mecz.
8
@macio_944 Mnie jednak bardziej przeraża to konto "Osiem gwiazd"
0
Oby Ernesto kucnął dzisiaj wiele razy. Ale tak, żeby magia kucania nie zadziałała.
0
Ciekawa gra słów, hehe
1
@Salchent Stres stresem, ale jaki to jest rasizm, żeby mu karę dawać
1
@FCB24 80% w dobrym brzuchu to poziom tkanki tłuszczowej. Praktycznie każdy ma kaloryfer, tylko kwestia jest taka, że trzeba go odsłonić. Więc naprawdę głównie dieta.
I ogólnorozwojowy trening na siłce, który zwiększy trochę ilość mięśni, co poskutkuje szybszym zejściem z tłuszczu, zwiększeniem testosteronu itd.
Oczywiście ćwiczenia na brzuch też pomogą trochę zbudować mięśnie, ale to nie jest najważniejsze. Polecam takie bardziej wymagające siłowo typu drążek, poręcze czy BWheel niż jakieś brzuszki, których możesz wykonać kilkadziesiąt i są nudne.
Odpuściłbym sobie ABSy, bieganie i inne aerobikowe głupoty, to dobre dla bab i strata czasu. :)
1
@Bzyczekk Araujo w ogóle średnio pasuje taktycznie do sposobu bronienia Juventusu i generalnie ligi włoskiej
4
Ale nawet całkiem sprytne są te wyjaśnienia. Na tyle, że można im uwierzyć, że wszystko gra xD
1
"Nie wiedziałem, ale dziękuję za informację" - w sumie mnie to rozbawiło trochę xD
6
Te 2 mecze Viniciusa to są jakieś jaja w porównaniu z karą jaką dostał Robert za swój gest xD
0
@22_LR a co ma zaświadczenie o niekaralności do braku uprawnień, które możesz stracić z dnia na dzień? xD
Zarzucasz ideologiczne podejście, a sam atakujesz gościa pomijając jakiekolwiek argumenty, które wielu już tu przedstawiło.
Pomijając to, że w międzyczasie okazało się, że kierowca w ogóle nie był z Inpost. Ale żadnej firmy/pracodawcy nie można za to oskarżać.
0
@22_LR Można sobie mówić z jakiej firmy był, ale jeśli ktoś oskarża firmę o to, że gość nie miał uprawnień, to oczywiście jest odklejony. :)
0
@Boss227 No to ciekawie. Trzeba przyznać, że niezła telenowela z tego powstała.
Ale po cichu liczę na to, że Laporta jako prawnik też jest niezłym cwaniakiem i jakoś mu się uda wywinąć. :)
0
Z tym, że w przypadku drogi sądowej jest chyba spora szansa na rejestrację jako "środek zapobiegawczy"? Czy to prawda?
0
@Herato Tibo Kurtuła
1
@chavez Może to są szachy 5D Laporty po to, żeby wypchnąć szklanego Olmo z Barcelony?
1
@Ojciec5tkidzieci Polska prywatna firma, która osiągnęła spory sukces tworząc coś innowacyjnego na skalę międzynarodową, to coś co się nie mieści w głowach ludzi o mentalności PRLu.
Dodatkowo Brzoska wydaje się być niezależny politycznie, więc jest dla nich zagrożeniem. Dla nich wszyscy bogaci i wpływowi ludzie powinni mówić to oni. A jak ktoś nie idzie z nurtem i ma odwagę być choćby neutralnym, to od razu jest wrogiem.
Dodatkowo są takie ekologiczne odłamy, które twierdzą, że paczkomaty szkodzą planecie, bo jeździ dużo samochodów, zastawiają parkingi itd. Nie zwracając uwagi na to jak bardzo paczkomaty ułatwiają ludziom życie i zmniejszają koszty.
Odklejka.
1
@Hosh Musk to zawsze był trochę "odklejony", ale przy tym co dzieje się w UK to robi nawet dobrą robotę. Masakra co tam się dzieje.
0
@Herato przecież go zarejestrują jako środek zapobiegawczy, Laporta upadnie na 4 łapy
9
@Comentateiro Idąc tym tokiem rozumowania możesz stwierdzić, że partie opozycyjne w ogóle nie mają sensu, bo liczy się tylko "budowa Polski poprzez relane decyzje", a demokracja to bajka dla dzieci. :)
A nie jest tak. Partie opozycyjne, które z natury nie "budują Polski poprzez relane decyzje" są istotną częścią demokracji i sprawiają, że partie rządzące muszą trzymać jakikolwiek poziom, żeby nie utracić władzy.
A tak w ogóle to Konfederacja ma jednego prezydenta miasta w Bełchatowie - Patryka Mariana, który buduje to miasto poprzez realne decyzje. :)
3
@insp1re Wymiana koła to słaby przykład, bo to pewnie niedługo naprawdę będzie niepotrzebne. Ale są takie "prymitywne" umiejętności, które jeśli zostaną utracone, to mogą skończyć się tragicznie w przypadku jakiegoś kryzysu.
Podstawowe umiejętności "złotej rączki" to coś, co zawsze będzie wartościowe. To nie przypadek, że zarobki takich osób tak szybko rosną.
W tym kontekście często starsi ludzie mają rację.
0
@Comentateiro Właściwie to po co jest PO, PiS, Lewica, Konfederacja, PSL? Idiotyczne pytanie. :)
0
@paquito88 żaden trener nie powinien, ale poprzedni trenerzy dostawali za to manto. :)
5
pojawiło się legendarne "jest jak jest" :)