ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB24 xD
0
Kto to podawał do Raphinii?
1
@Comentateiro Tutaj są wnioski z każdej minuty wyciągane. Po to jest Rambla.
0
Dobrze, że mecze jest nerwowy, bo Wojtek musi być okazje, żeby się wykazać. Wóz albo przewóz.
0
@Gall Wtedy nie było expected goals. Ale obejrzyj sobie jeszcze raz jego mecze z wtedy. Ostatnio był tu taki wątek i podsyłaliśmy sobie linki, to jest kosmos co on robił w takim wieku. On wsadzał to co miał, jak Raphinha na początku sezonu.
2
Jest teraz hejt na Lewego, ale prawda jest taka, że bez problemu może wsadzić 2 gole w drugiej połowie i będzie git.
0
@D10SLEO Nudno będzie, ale robię screena gdyby tak było.
0
@Kengo Również prawda
0
@nexxo debiutował, ale wykończenie to już miał na poziomie Robercika i najlepszych napastników
9
@Balboa901 tyle minut bez fajki też byś nie wytrzymał
2
Ja myślę, że Robert oddał dzisiaj Wojtkowi część swoich punktów skilla, żeby ten wypadł dobrze i miał szanse na kolejne mecze.
Niestety z tego powodu sam gra słabo.
6
Gdyby nie Wojtek, to by było 1:1. Fakt nie opinia.
0
No i Wojtek elegancko. Oby nic nie zepsuł i Pena będzie miał presję.
0
@bart_azz no generalnie to zazwyczaj napastnicy mają takie statystyki.
Może w Barcelona przyzwyczaja do lepszych, ale tak jest.
4
Niedługo Ćwiąkała będzie musiał nagrać film, że Szczęsny jest najlepiej grającym na przedpolu bramkarzem w Europie :)
17
klasa, doświadczenie, zasięg ramion - Wojciech Szczęsny :)
1
@Popitek12 atak ma wkuczeczność wykończenia -20, to może z przodu by miał więcej punktów
0
@MesQueUnClub96 Mbappe się naoglądał
3
Spokojnie, co zepsuł, to naprawił. Pena po prostu gole wpuszcza xD
9
Robercik z fałsza zagrał, ktoś tu się od Yamala uczy xD
5
To jak w jakimś Football Managerze, cały atak spędził weekend na zakrapianej imprezie, więc dostał -20 punktów do finalizacji
0
@SelloutCrowd ze 2 fajne podanka, jedno wyjście do linii autu, na razie elegancko
0
@Kaamilos87 no widać jak biegają, jestem pewien, że w statystykach będzie widać
1
Proszę przeprosić Aleksandra Balde
0
@Bernard777 jak na razie to elegancko mu idzie
0
@MesQueUnClub96 no pewnie, ale chodzi mi o podejście drużyn, nie przemęczają się na razie
3
No popatrzcie, Wojtek też umie przed pole karne, kto by pomyślał
0
Gramy na razie tak na pół gwizdka, Athletic w sumie też. Mecz o pietruszkę.
0
Wojtek trochę śliny na rękawice przed rożnym xD
0
Oby Wojtek wyciągnął jakieś dwie trudne piłeczki, wpadł w ramiona kolegów, to będzie jeszcze ciekawie w tym sezonie na bramce