2

@FCB24 xD

0

Kto to podawał do Raphinii?

1

@Comentateiro Tutaj są wnioski z każdej minuty wyciągane. Po to jest Rambla.

0

Dobrze, że mecze jest nerwowy, bo Wojtek musi być okazje, żeby się wykazać. Wóz albo przewóz.

0

@Gall Wtedy nie było expected goals. Ale obejrzyj sobie jeszcze raz jego mecze z wtedy. Ostatnio był tu taki wątek i podsyłaliśmy sobie linki, to jest kosmos co on robił w takim wieku. On wsadzał to co miał, jak Raphinha na początku sezonu.

2

Jest teraz hejt na Lewego, ale prawda jest taka, że bez problemu może wsadzić 2 gole w drugiej połowie i będzie git.

0

@D10SLEO Nudno będzie, ale robię screena gdyby tak było.

0

@Kengo Również prawda

0

@nexxo debiutował, ale wykończenie to już miał na poziomie Robercika i najlepszych napastników

9

@Balboa901 tyle minut bez fajki też byś nie wytrzymał

2

Ja myślę, że Robert oddał dzisiaj Wojtkowi część swoich punktów skilla, żeby ten wypadł dobrze i miał szanse na kolejne mecze.
Niestety z tego powodu sam gra słabo.

6

Gdyby nie Wojtek, to by było 1:1. Fakt nie opinia.

0

No i Wojtek elegancko. Oby nic nie zepsuł i Pena będzie miał presję.

0

@bart_azz no generalnie to zazwyczaj napastnicy mają takie statystyki.
Może w Barcelona przyzwyczaja do lepszych, ale tak jest.

4

Niedługo Ćwiąkała będzie musiał nagrać film, że Szczęsny jest najlepiej grającym na przedpolu bramkarzem w Europie :)

17

klasa, doświadczenie, zasięg ramion - Wojciech Szczęsny :)

1

@Popitek12 atak ma wkuczeczność wykończenia -20, to może z przodu by miał więcej punktów

0

@MesQueUnClub96 Mbappe się naoglądał

3

Spokojnie, co zepsuł, to naprawił. Pena po prostu gole wpuszcza xD

9

Robercik z fałsza zagrał, ktoś tu się od Yamala uczy xD

5

To jak w jakimś Football Managerze, cały atak spędził weekend na zakrapianej imprezie, więc dostał -20 punktów do finalizacji

0

@SelloutCrowd ze 2 fajne podanka, jedno wyjście do linii autu, na razie elegancko

0

@Kaamilos87 no widać jak biegają, jestem pewien, że w statystykach będzie widać

1

Proszę przeprosić Aleksandra Balde

0

@Bernard777 jak na razie to elegancko mu idzie

0

@MesQueUnClub96 no pewnie, ale chodzi mi o podejście drużyn, nie przemęczają się na razie

3

No popatrzcie, Wojtek też umie przed pole karne, kto by pomyślał

0

Gramy na razie tak na pół gwizdka, Athletic w sumie też. Mecz o pietruszkę.

0

Wojtek trochę śliny na rękawice przed rożnym xD

0

Oby Wojtek wyciągnął jakieś dwie trudne piłeczki, wpadł w ramiona kolegów, to będzie jeszcze ciekawie w tym sezonie na bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?