0

@MatBac1991 jak to prawda to ktoś tu straci pracę :)

2

@Safrani Każdy marynarz powinien mieć swoją marynarkę.
Mamy w wojsku problem z odzieżą, ale też mam nadzieję, że taki parytet będzie.

0

@norbi77 Plan był pewnie dobry, ale obrona im się tak posypała, że jest na poziomie ligowego średniaka. Jakby jeszcze Rudiger złapał uraz, to kompletna katastrofa.
Kiedyś Carvajal i Marcelo niszczyli na skrzydłach każdego, a teraz to ich skrzydła są niszczone.

Tchuameni i Camavinga mieli być wschodzącymi gwiazdami, a na razie zawodzą.

W ataku Vini jakoś wygląda i Mbappe powoli wchodzi na poziom. Bellingham im się tylko udał.

Ale generalnie to i tak jest zaskakujące, że oni w lidze zdobyli tak dużo punktów.

0

@Bobo25 Obronę i pomoc mamy w tym momencie zdecydowanie lepszą.

Kiedy był Kroos, Modric i Casemiro to była klasa, ale teraz? Bieda.

Obrona bez Marcelo i Carvajala to też zdecydowany spadek jakości. Lucas i Tchuameni na obronie to żart.

Atak jest najbardziej wyrównany, ale nasz stawiam wyżej, bo mamy 3 klasowych piłkarzy, a oni dwóch (Rodrygo jednak do topki nie zaliczam, jest dobry, ale to nie ten poziom co reszta)

1

@norbi77 Tym bardziej, że cały MU słaby, więc ciężko go oceniać w tym kontekście.

0

@nosiu95 Wina Penii za wpuszczenie tego gola jest porównywalna do tej Wojtka za tą sytuację z Mbappe.

1

Narobił nadziei tą wypowiedzą.
Albo to tłumacz trochę naciągnął rzeczywistość.

0

Na pół roku spoko opcja. Średnio znam Rashforna, bo nie oglądam tej ligi, ale placek to nie jest, więc zdecydowanie lepsze to niż brak lewoskrzydłowego.

1

@Robert_Kubica Patrząc z dzisiejszej perspektywy to my mamy lepszą pakę.

Raphinha, Lewy, Yamal > Vini, Mbappe, Rodrygo
Pedri, Casado, Gavi > Jude, Valverde, Camavinga
O obronie to nawet nie ma co mówić, bo oprócz Rudigera, to w realu jest ruina.

1

@LukaszFan festiwal niepwenych interwencji? Do tego błędu Wojtek bronił dobrze i pewnie, sparował jedną trudną piłkę.

Nazywanie tego "potężnym" błędem to też przesada, wyjście do rozpędzonego Mbappe to jedna z natrudniejszych rzeczy dla bramkarza.
To oczywiście błąd, ale nie przesadzajmy.

7

W sumie Inaki nie mógł nic lepszego zrobić dla Wojtka, niż puścić tego gola z wolnego 20 sekund po wejściu na bramkę xD

13

Trzeba przyznać, że gadane to on ma i potrafi tak nakręcić, że wyjdzie na jego. :)

6

Takie błędy zdarzają się każdemu bramkarzowi, a szczególnie z Mbappe, który jak się rozpędzi, to decyzja jest mega trudna. Do tej pory grał pewnie i dobrze, więc nie ma co tego wyolbrzymiać.
Oby miał okazję jeszcze zagrać.

0

@FCB_dimiC To równie dobrze możesz mówić, że każdy może być super, niezależnie od redFlag.

Ale na tym polega idea redFlagów, że są takie flagi, które zwiększają prawdopodobieństwo, że będą problemy w związku z taką osobą. To prawdopodobieństwo, nie pewność. No i relacje z ojcem, czy rodziną z całą pewnością takimi czynnikami są. Może to przykre i to nie wina takiej osoby, ale to prawda.

0

@Faro Przecież nikt nie mówi, że to jej wina, ale redFlag jak najbardziej, bo to może skutkować problemami w relacji.

1

@bartekvisca Gdyby nie to czerwo, to mówilibyśmy o dobrym występie Wojtka, więc to nie jest tak.
Niestety to największy niefart jaki mógł się przytrafić w tą kartką.

17

Ale co udał, że nie zrozumiał pytania o Araujo to jego xD

9

Laporta to jednak jest wujek, ciężko go nie lubić

0

@KamQiX Typowy przykład niskiego bramkarza. Niscy bramkarze zazwyczaj grają dlatego, że mają super refleks.
No niestety, nawet gdyby Wojtek co 5 meczy robił taki wylew, to i tak pewnie by dał więcej dla drużyny.

1

Święcicki właśnie mówi, że Real to jest zespół mistrzów

0

@norbi77 no dał 20 sekund po wejściu. :) Błędy się zdarzają.

1

@jelen Też bym tego jakoś nie wyolbrzymiał. Ale były oczekiwania na wysoki wynik, dlatego tak boli.

6

Do tego faulu dobry i pewny mecz. Szkoda, bo była szansa na wywarcie presji na Penii.

0

W sumie Wojtek wiedział co robi, bo to jeszcze bardziej upokarzające, że nie są w stanie nic zrobić w przewadze :)

0

Jeszcze jedna bramka z kontry, proszę

0

Trzeba przyznać, że Mbappe miał ze 3 genialne zagrania.
Ale poza tym w sumie nie istnieje.

0

Real czeka na ostatnie 5 minut, żeby z zaskoczenia strzelić te 3 bramki

3

Nie wiedziałem, że my potrafimy grać broniąc się

0

@FcPortoFan1999 I tak wymowne jest to, że dopiero teraz :)

0

@RobsonPL Będzie, ale nie będzie się uśmiechał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?