ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 jak to prawda to ktoś tu straci pracę :)
2
@Safrani Każdy marynarz powinien mieć swoją marynarkę.
Mamy w wojsku problem z odzieżą, ale też mam nadzieję, że taki parytet będzie.
0
@norbi77 Plan był pewnie dobry, ale obrona im się tak posypała, że jest na poziomie ligowego średniaka. Jakby jeszcze Rudiger złapał uraz, to kompletna katastrofa.
Kiedyś Carvajal i Marcelo niszczyli na skrzydłach każdego, a teraz to ich skrzydła są niszczone.
Tchuameni i Camavinga mieli być wschodzącymi gwiazdami, a na razie zawodzą.
W ataku Vini jakoś wygląda i Mbappe powoli wchodzi na poziom. Bellingham im się tylko udał.
Ale generalnie to i tak jest zaskakujące, że oni w lidze zdobyli tak dużo punktów.
0
@Bobo25 Obronę i pomoc mamy w tym momencie zdecydowanie lepszą.
Kiedy był Kroos, Modric i Casemiro to była klasa, ale teraz? Bieda.
Obrona bez Marcelo i Carvajala to też zdecydowany spadek jakości. Lucas i Tchuameni na obronie to żart.
Atak jest najbardziej wyrównany, ale nasz stawiam wyżej, bo mamy 3 klasowych piłkarzy, a oni dwóch (Rodrygo jednak do topki nie zaliczam, jest dobry, ale to nie ten poziom co reszta)
1
@norbi77 Tym bardziej, że cały MU słaby, więc ciężko go oceniać w tym kontekście.
0
@nosiu95 Wina Penii za wpuszczenie tego gola jest porównywalna do tej Wojtka za tą sytuację z Mbappe.
1
Narobił nadziei tą wypowiedzą.
Albo to tłumacz trochę naciągnął rzeczywistość.
0
Na pół roku spoko opcja. Średnio znam Rashforna, bo nie oglądam tej ligi, ale placek to nie jest, więc zdecydowanie lepsze to niż brak lewoskrzydłowego.
1
@Robert_Kubica Patrząc z dzisiejszej perspektywy to my mamy lepszą pakę.
Raphinha, Lewy, Yamal > Vini, Mbappe, Rodrygo
Pedri, Casado, Gavi > Jude, Valverde, Camavinga
O obronie to nawet nie ma co mówić, bo oprócz Rudigera, to w realu jest ruina.
1
@LukaszFan festiwal niepwenych interwencji? Do tego błędu Wojtek bronił dobrze i pewnie, sparował jedną trudną piłkę.
Nazywanie tego "potężnym" błędem to też przesada, wyjście do rozpędzonego Mbappe to jedna z natrudniejszych rzeczy dla bramkarza.
To oczywiście błąd, ale nie przesadzajmy.
7
W sumie Inaki nie mógł nic lepszego zrobić dla Wojtka, niż puścić tego gola z wolnego 20 sekund po wejściu na bramkę xD
13
Trzeba przyznać, że gadane to on ma i potrafi tak nakręcić, że wyjdzie na jego. :)
6
Takie błędy zdarzają się każdemu bramkarzowi, a szczególnie z Mbappe, który jak się rozpędzi, to decyzja jest mega trudna. Do tej pory grał pewnie i dobrze, więc nie ma co tego wyolbrzymiać.
Oby miał okazję jeszcze zagrać.
0
@FCB_dimiC To równie dobrze możesz mówić, że każdy może być super, niezależnie od redFlag.
Ale na tym polega idea redFlagów, że są takie flagi, które zwiększają prawdopodobieństwo, że będą problemy w związku z taką osobą. To prawdopodobieństwo, nie pewność. No i relacje z ojcem, czy rodziną z całą pewnością takimi czynnikami są. Może to przykre i to nie wina takiej osoby, ale to prawda.
0
@Faro Przecież nikt nie mówi, że to jej wina, ale redFlag jak najbardziej, bo to może skutkować problemami w relacji.
1
@bartekvisca Gdyby nie to czerwo, to mówilibyśmy o dobrym występie Wojtka, więc to nie jest tak.
Niestety to największy niefart jaki mógł się przytrafić w tą kartką.
17
Ale co udał, że nie zrozumiał pytania o Araujo to jego xD
9
Laporta to jednak jest wujek, ciężko go nie lubić
0
@KamQiX Typowy przykład niskiego bramkarza. Niscy bramkarze zazwyczaj grają dlatego, że mają super refleks.
No niestety, nawet gdyby Wojtek co 5 meczy robił taki wylew, to i tak pewnie by dał więcej dla drużyny.
1
Święcicki właśnie mówi, że Real to jest zespół mistrzów
0
@norbi77 no dał 20 sekund po wejściu. :) Błędy się zdarzają.
1
@jelen Też bym tego jakoś nie wyolbrzymiał. Ale były oczekiwania na wysoki wynik, dlatego tak boli.
6
Do tego faulu dobry i pewny mecz. Szkoda, bo była szansa na wywarcie presji na Penii.
0
W sumie Wojtek wiedział co robi, bo to jeszcze bardziej upokarzające, że nie są w stanie nic zrobić w przewadze :)
0
Jeszcze jedna bramka z kontry, proszę
0
Trzeba przyznać, że Mbappe miał ze 3 genialne zagrania.
Ale poza tym w sumie nie istnieje.
0
Real czeka na ostatnie 5 minut, żeby z zaskoczenia strzelić te 3 bramki
3
Nie wiedziałem, że my potrafimy grać broniąc się
0
@FcPortoFan1999 I tak wymowne jest to, że dopiero teraz :)
0
@RobsonPL Będzie, ale nie będzie się uśmiechał