ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior przyznał, że słuszny, ale powiedział, że na podstawie powtórki. Ja jak oglądam tą powtórkę to nie wiem czemu.
2
@mientusek1407 Co gość robi ostatnio to się w pale nie mieści
1
@abram3k Tak, widziałem, ale jak oglądam powtórki to i tak mam wątpliwości.
Zastanawiam się czy tu liczy się niebezpieczne wejście, nawet jeśli nie było kontaktu.
1
Stawiajcie domy, że jeszcze odrobimy ligę w tym sezonie. :)
0
Ktoś widział jakąś analizę tego karnego dla Benfiki z perspektywy sędziego?
0
@MOLESTA no tak, wydaje się, że 2 karne z tyłka w tym meczu
0
@Marcelinho132 Żeby jeszcze grać to pewnie wystarczy. Ale żeby odkupić kibiców, to musi się postarać. :)
2
Ostatnio strach nie oglądać meczów Barcelony
0
Mówcie co chcecie, ale gdyby nie Szczęsny to ten mecz nie byłby tak ciekawy xD
0
Teraz to wypróbował Szczęsnego xD
0
Barcelona to jest chyba zespół, który ostatnio generuje najwięcej emocji na świecie
2
Ale Pedri to jest sukinkot
1
Karny jak ten dla Benfiki
0
"dlaczego Balde nie ruszył do tej piłki" - no dlatego, że jest mokro i nie idzie się tak na 100% przy suchej murawie
0
@Tasde Nie wiem nawet czy są takie statystyki, ale podejrzewam, że jednak tak. :)
0
Ale Raphinha się ogarnął w czas xDD
0
Akurat nie ma co się dziwić, że w deszczu nie ma takiej dokładności jak w normalnych warunkach
0
@Krzysztof1987 no w każdym to nie, ale w dwóch tak. I tak myślę, że to pech i to nie jest tak, że na 100 meczów w 50 popełniłby takie błędy. To, że jest słabszy w wyjściach to każdy się domyślał, ale nikt się nie spodziewał aż takich ekscesów.
0
@Roobo Ja hejtowałem Pene i dalej będę go pewnie hejtował, bo jest przeciętny.
Wojtek popełnił bardzo duże błędy i należy to przyznać, ale przed nimi na papierze wydawał się po prostu dużo lepszym bramkarzem.
1
@Dari0G to by była "beka tygodnia", gdyby po zderzeniu się Szczęsnego z Araujo obydwaj doznali kontuzji. :)
4
Araujo bardzo nerwowo w tym meczu
0
Ale ten karny to tak średnio bym powiedział. Wyjście niebezpieczne dla napastnika, ale kontaktu nie było, bo przeskoczył. Samo niebezpieczne wejście jest interpretowane?
0
Ciężkie czasy barcelońskiej polonii :)
0
@LukaszFan co tu bronić, jak nie ma czego bronić, to nie będę bronił na siłę :)
0
Dobrze, że szybko. Jest przynajmniej czas, żeby spiąć poślady.
0
@Tasde To nie jest żadna dyktatura. Za bardzo się rozpędziłeś.
2
Jeśli to prawda, to świetna informacja
1
@CLS63AMG no trzeba przyznać, że szybkość wprowadzania zmian jest szokująca z perspektywy europejskiej. To częściowo duża zaleta systemu prezydenckiego.
1
@bady48 Tak, nie znam się, ale faktycznie jest coś podobnego w innych sportach
4
@bady48 Tak, albo VAR na żądanie trenera pokazywany publicznie