0

@Ptasior przyznał, że słuszny, ale powiedział, że na podstawie powtórki. Ja jak oglądam tą powtórkę to nie wiem czemu.

2

@mientusek1407 Co gość robi ostatnio to się w pale nie mieści

1

@abram3k Tak, widziałem, ale jak oglądam powtórki to i tak mam wątpliwości.
Zastanawiam się czy tu liczy się niebezpieczne wejście, nawet jeśli nie było kontaktu.

1

Stawiajcie domy, że jeszcze odrobimy ligę w tym sezonie. :)

0

Ktoś widział jakąś analizę tego karnego dla Benfiki z perspektywy sędziego?

0

@MOLESTA no tak, wydaje się, że 2 karne z tyłka w tym meczu

0

@Marcelinho132 Żeby jeszcze grać to pewnie wystarczy. Ale żeby odkupić kibiców, to musi się postarać. :)

2

Ostatnio strach nie oglądać meczów Barcelony

0

Mówcie co chcecie, ale gdyby nie Szczęsny to ten mecz nie byłby tak ciekawy xD

0

Teraz to wypróbował Szczęsnego xD

0

Barcelona to jest chyba zespół, który ostatnio generuje najwięcej emocji na świecie

2

Ale Pedri to jest sukinkot

1

Karny jak ten dla Benfiki

0

"dlaczego Balde nie ruszył do tej piłki" - no dlatego, że jest mokro i nie idzie się tak na 100% przy suchej murawie

0

@Tasde Nie wiem nawet czy są takie statystyki, ale podejrzewam, że jednak tak. :)

0

Ale Raphinha się ogarnął w czas xDD

0

Akurat nie ma co się dziwić, że w deszczu nie ma takiej dokładności jak w normalnych warunkach

0

@Krzysztof1987 no w każdym to nie, ale w dwóch tak. I tak myślę, że to pech i to nie jest tak, że na 100 meczów w 50 popełniłby takie błędy. To, że jest słabszy w wyjściach to każdy się domyślał, ale nikt się nie spodziewał aż takich ekscesów.

0

@Roobo Ja hejtowałem Pene i dalej będę go pewnie hejtował, bo jest przeciętny.
Wojtek popełnił bardzo duże błędy i należy to przyznać, ale przed nimi na papierze wydawał się po prostu dużo lepszym bramkarzem.

1

@Dari0G to by była "beka tygodnia", gdyby po zderzeniu się Szczęsnego z Araujo obydwaj doznali kontuzji. :)

4

Araujo bardzo nerwowo w tym meczu

0

Ale ten karny to tak średnio bym powiedział. Wyjście niebezpieczne dla napastnika, ale kontaktu nie było, bo przeskoczył. Samo niebezpieczne wejście jest interpretowane?

0

Ciężkie czasy barcelońskiej polonii :)

0

@LukaszFan co tu bronić, jak nie ma czego bronić, to nie będę bronił na siłę :)

0

Dobrze, że szybko. Jest przynajmniej czas, żeby spiąć poślady.

0

@Tasde To nie jest żadna dyktatura. Za bardzo się rozpędziłeś.

2

Jeśli to prawda, to świetna informacja

1

@CLS63AMG no trzeba przyznać, że szybkość wprowadzania zmian jest szokująca z perspektywy europejskiej. To częściowo duża zaleta systemu prezydenckiego.

1

@bady48 Tak, nie znam się, ale faktycznie jest coś podobnego w innych sportach

4

@bady48 Tak, albo VAR na żądanie trenera pokazywany publicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?