33

Kolejna wygrana z Wojciechem Szczęsnym w składzie! :)

1

Ruszyła maszyna

0

@messicocacola Te jego podania to są z boku zazwyczaj, jak nie ma innej opcji.

3

Z Lamina to się straszny egoista zrobił

5

@fart A skąd wiesz, że więcej? Może z Lewym byłoby więcej?

0

Ta Valencia to niewiele wyższy poziom od tego Valladolid co wczoraj z Realem grało.

1

To tak jak z kilkoma straconymi golami Penii po spalonych :)

0

w Ferrana jakiś inny piłkarz wstąpił

1

Ale podanko to było, klasa

1

Robert będzie miał problem z powrotem do składu xD

2

@LukaszFan spóźnienie!

0

@kanver_ Aj tam, niech będą emocje, 2 babole, a później ze 3 interwencje ratujące wynik meczu

6

@Criss18Barca Katalońskie media to niech się zdecydują co twierdzą

0

@comtedurgell Trolluje polskich kibiców, szkop

0

@PatrykBarca Tym bardziej nie mamy czasu uczyć Penii bycia dobrym bramkarzem.

0

@elitive To by znaczyło, że Flick szykuje taktykę pod La Ramblę. :)

5

Bardzo lubię te zdjęcia do artykułów "Znamy składy".
Człowiek wchodzi na stronę główną, widzi polską mordę i od razu humor przed meczem poprawiony.

Spodziewałem się zobaczyć na zdjęciu Ferrana, a tu niespodzianka.

0

@PatrykBarca Podobno. Info z pudelka.
Tutaj mamy decyzję trenera, której raczej nie wziął z kapelusza.
No chyba, że znowu Pena się spóźnił. :)

0

@PatrykBarca No bez przesady, w dwóch meczach zawalił, ale nie we wszystkich.
Błędy komunikacyjne da się poprawić regularną grą, a na kilka interwencji, które zrobił, Penii w ogóle nie byłoby stać ze względu na zasięg, czy umiejętność ustawienia.

2

@paljan Raczej bramkarza z powodu rywala się nie zmienia, ale kto go wie.
No chyba, że Pena jest przeciążony od tych świetnych występów. :)

1

No no, nawet ja jestem zaskoczony Wojtkiem w pierwszym składzie. :)
Wygląda na to, że na treningach zaczął pokazywać swój poziom i pomimo błędów Flick w niego wierzy. Trzymam kciuki za dobry występ.

0

@bartekvisca Na szczęście Flick nie jest czytelnikiem la rambli i widzi Szczęsnego również na treningach

1

@TroY_PL Sekcja Barcy jest tak niesamowita tylko dlatego, że reszta kobiecej piłki nie istnieje. :) Barca po prostu sporo w to inwestuje, bo poczuła tą chwilową modę.

1

@Hogart a co w niej takiego niesamowitego?

1

@draxidox i tak robiłby to co powie szef partii, więc w sumie co za różnica

0

@VegetaPolska Chyba lepiej zrobić 3:0 do przerwy, a potem wprowadzić zmienników i można odpoczywać. Jeśli nie strzelą szybko drugiego gola, to bardziej się zmęczą i będą stresy.

0

@Salchent Tu pewnie nie, ale jestem przekonany, że stracą jeszcze wiele punktów w lidze. Więc wszystko zależy od tego czy Barca będzie wygrywać mecze.

1

@norbi77 I w sumie Real stworzył 2 akcje, w których było zagrożenie. Dobrze, że to Valladolid zupełnie nie umie w ofensywę, bo jeszcze by tu gorąco było.
Z najgorszą drużyną w lidze.

0

@Salchent Spokojnie, Real jeszcze ma dramaty w LM, wszystko się może zdarzyć. Nawet z tym Valladolid wygrywają tylko 1:0.

1

@Gaucho tylko kogo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?