ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas No dokładnie tak. To jest ta różnica.
Oczywiście, że dziś to nie jest tylko wina Penii, bo inni zawiedli bardziej, ale czepiać się go zdecydowanie można.
0
@kanver_ Nie możesz porównywać straconych bramek dwóch różnych drużyn, bo to nic nie mówi. Jeśli już to xG można porównać, ale obawiam się, że Pena jednak przegra z Neuerem. :)
0
@tbas To oczywiste, że skuteczność jest dramatyczna, ale co to zmienia w kwestii bramkarza? :)
0
@kanver_ o jakich liczbach mówisz?
3
@kanver_ piłka jest ofensywna, więc możemy mieć przeciętnego bramkarza? Ciekawy sposób myślenia.
0
@esem91 To nie jest liga podwórkowa, gdzie sama obrona strzału jest wielkim sukcesem. To nie była dobra interwencja.
0
@sevs Co poradzić, to już nie pierwszy raz kiedy brakuje skuteczności
3
To, że atakujemy i odbijamy się od autobusu to jedno.
Ale najbardziej wkurza, że oni mają jedną akcję i strzelają bramkę.
0
@qbsonFCBarca na strzały z dystansu tam też nie było miejsca
0
@sevs No tak, wiadomo, sytuacje były. Ale Getafe zawsze strzela się ciężko.
8
Wystarczyło nie stracić bramki
0
Dopóki czas gry nie będzie realnie liczony, to takie mecze niestety będą się zdarzać.
0
No teraz przynajmniej dobra interwencja
0
Teraz to prawie nokałt Penii był
1
Yamal na początku sezonu dużo więcej podawał i to wszystkim wychodziło na dobre
0
No trudno żeby napastnika zdjął jak tu trzeba gole strzelać
1
Ściąganie środkowego napastnika w takim meczu to chyba jednak nie jest dobry pomysł. Nawet jak na razie gra piach, to jest duża szansa, że coś wsadzi.
0
@barteq Gdyby on to bronił ze swoim zasięgiem, to pewnie nie wyglądałoby to tak spektakularnie jak w przypadku Penii. Kwestia wzrostu po prostu.
0
Uff, świetna interwencja Penii, obronił strzał. :)
0
@vangoor akurat w takim gąszczu to ciężko
0
@norbi77 Tak, ale to się nie powinno zdarzać na takim poziomie. Jestem przekonany, że trenerzy Penii jednak powiedzą mu, że mógłby się lepiej zachować.
To już nie jest poziom, na którym wystarczy obronić strzał.
0
@yoli Co nie zmienia faktu, że to nie była dobra interwencja. Obronić strzał to nie jest sukces, na treningach się broni nie takie cuda.
To się może dziać w drugiej lidze, a nie na tym poziomie.
0
@jacobFCB Nie za lewego, on się tu jeszcze przyda
4
@yoli Nie za to, że odbił, ale za to gdzie odbił
10
@norbi77 złapać nie, ale wybić w bok tak
1
@spyke dzisiaj to nawet lepiej niż Yamal śmiga na tej lewej
0
Tu Lewy musi szybko wrócić do formy w przerwie, bo bez 9 to będą ciężary
0
@sevs Ryzykowne wyjście do Mbappe to jednak nie wybicie do przodu, czyli podstawowy błąd bramkarski, którego unikania uczy się na początku w szkółce. :)
1
@Nightraider A to tak. I Ter Stegena. :)
1
@Nightraider Mógł nie wybijać do przodu po prostu. To elementarz bramkarza.