0

@TridenteMSN ma sens

0

@szkudi7 no właśnie ręka tam wystawała, a auto-var pokazał stopę xD

2

Ręka się nie liczy przy spalonym? bo na tej wizualizacji ewidentnie wystawała

1

Yamal się wk***** jak Messi kiedyś

0

@Roobo Nie byłbym wcale taki pewien, że Braun wypadnie z Konfederacji.

1

Ale to śmiga dzisiaj. Mega jakość.

3

Ale Yamal przyjął tą piłkę, skurczybyk

0

@mokrychlopiec oczywiście, dlatego napisałem śmiechem, żartem

2

Trochę śmiechem, żartem, ale miło się patrzy jak to przeciwnicy schodzą z kontuzjami, a nie nasi, jak bywało wcześniej.

0

@D10SLEO może też już głód nikotynowy go bierze

0

Teraz jak na złość Pena gra fatalnie na przedpolu xD

1

@KamQiX Nie ma Xaviego, to nikt tego nie pilnuje :D Xavi to tępił wszelkie wybicia na aut.

1

No teraz to mógł sobie darować gwizdanie tego spalonego xD

0

Olmo to ma tą czutkę w polu karnym

1

@OCZYmm To jest mały procent w całym budżecie.

Nie, oczywiście, że nie. Myślę, że organizacje charytatywne są bardzo ważne. Ale dla nich jest najlepiej gdy są zupełnie niezależne od państwa.

0

@baryn Ja będę miał. Gdyby tak było, że na początku meczu są owacje na stojąco, a pod koniec gwizdy, to nie da się ukryć, że sytuacja byłaby dość zabawna. :)

0

@Who_you_mam Beka będzie jak zawali ze 2 gole i emocje się zmienią o 180 stopni :)

16

Ja myślę, że chłopaki czują, że obecny skład ma potencjał do wygrania wielu rzeczy i chcą, żeby Araujo był w tym z nimi, bo jeśli jest w formie podnosi poziom całego zespołu.
Fajnie, że jest taka atmosfera.

0

@LukaszFan ale to właśnie jest największa kara dla tego co kieruje, bo pchający są na niego źli. W wojsku się tak robi jak ktoś coś odwali, żeby koledzy mieli do niego większe pretensje. :)

0

@messi33 Pewnie pchali samochód, w którym Wojtek siedział za kierownicą.

1

@Azazel_Pazuzu Jak dla mnie to jednak jeden z najlepszych RPG'ów ostatnich lat. Wracałem do niego 2 razy.

Według mnie lepszy niż Skyrim.
GTA i RDR2 to oczywiście też klasa.

0

@OCZYmm no tak, ale Ci wolontariusze i zebrane pieniądze pojawiły się dlatego, że media najpierw napompowały WOŚP. Nawet F16 były zaangażowane w jej promocję.
Sam biegałem kiedyś z puszką. :)

Czyli najpierw państwo wypromowało pewną organizację za publiczne pieniądze, żeby potem mieć argument, by ją pokazywać w TV? Jest to jednak trochę krzywa akcja, tym bardziej, że teraz widzimy jak WOŚP jest wykorzystywany politycznie.

2

Jeśli to nie będzie jakaś chora kasa, to super, że zostanie.

0

@LukaszFan Pewnie byśmy zjechali, ale nie przez jeden błąd, tylko przez całokształt, to że jest słabszym i mniej pewnym bramkarzem. Gdyby jedyną wadą Penii było to, że dostaję taką czerwoną kartkę raz na 5 meczów, to byłoby całkiem nieźle. :)

4

@Rastafarnianin Mundial chce po prostu oglądać więcej ludzi, więc to zrozumiałe.

Ale WOŚP?
W sumie jest tak popularny głównie dlatego, że został wypromowany przez publiczne media i wydano na niego masę publicznych pieniędzy.

7

@Rastafarnianin W sumie to jest jakiś obowiązek telewizji, żeby pokazywać WOŚP? Czemu inne organizacje nie mają porównywalnej ekspozycji?

1

@LambiPL Jak chcą to ja im nie zabraniam. Można się zapisać jako najemnik do różnych armii. Na Ukrainie potrzeba ludzi. Ale kiedy chodzi o obronę mojego państwa, to jednak wolę, żeby to było poważnie zorganizowane.

Czemu nie? Temu, że statystycznie będą słabsze fizycznie i mniej odporne na ekstremalnie trudne warunki, które mają miejsce podczas wojny. Również temu, że gwałcone przez wroga koleżanki mocno obniżają morale i są wykorzystywane propagandowo.

1

@pacior95 Myślę, że dla Flicka to i błąd Wojtka nie był tak istotny jak dla kibiców.
Ale właśnie dla kibiców ten puszczony gol Penii momentalnie osłabił rangę błędu Szczęsnego, bo każdy sobie pomyślał, że może Wojtek zrobił błąd, ale ten drugi bramkarz i tak wpuszcza to co leci. :)

1

@LambiPL Tak serio, to generalnie jest sporo miejsc, gdzie kobiety by się odnalazły w armii, bo w razie W każda para rąk jest potrzebna, co widać na Ukrainie. Ale nie jestem zwolennikiem, żeby to były "pierwszoliniowe" role.

A w ogóle w historii żeglarstwa uznawało się, że kobieta na pokładzie przynosi pecha, więc miały zakaz praktycznie od samego początku. :)

1

@maroon Ja to w ogóle jestem też za tym, żeby każdy pilot miał swoją pilotkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?